Mustafa Kaplan Kırıkkale Sokaklarında Vatandaşlarla Buluşmaya Devam Ediyor
Gündem 71 Editörü • 17 Haziran 2023 19:52
Mustafa Kaplan Kırıkkale Sokaklarında Vatandaşlarla Buluşmaya Devam Ediyor

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan, TBMM çalışmalarından geri kalan zamanlarında Kırıkkale sokaklarında vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Kaplan, Kırıkkale’de vatandaşların halini hatırını sorup sıkıntısı ya da talebi olan vatandaşların dertlerinin çözümü için her türlü çabayı gösteriyor.

VATANDAŞLAR KAPLAN’A BÜYÜK İLGİ GÖSTERİYOR

Ankara’da Türkiye Büyük Millet Meclisinde yasama ve meclis çalışmalarından geriye kalan zamanlarında soluğu Kırıkkale’de alarak vatandaşlarla ve esnaflarla bir araya gelmeye devam ediyor. AK Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan’ın sıcak, samimi ve mütevazı bir kişiliğe sahip olduğunu yorumlarında ifade eden vatandaşlar, “Biz il başkanlığından bu yana karşımızda milletvekilimizi görmeye çok alıştık. Ayrıca Mustafa Kaplan’ın en önemli özelliği samimiyeti ve dürüstlüğü. Kendisine iletilen talep küp kâğıda yazılıp bir kenara atılmıyor. Anında karşılık buluyor, ertesi gün sonucu görülüyor.” ifadelerini kullandılar.

KIRIKKALE’MİZDE VATANDAŞLARIMIZLA HEMHAL OLMAYA ÖZEN GÖSTERİYORUZ

Çarşı esnafını ziyaret eden Kaplan sosyal medyada yaptığı paylaşımda; “Milletimizden vekaleti aldığımız günden itibaren Kırıkkale’miz ve Kırıkkaleli hemşerilerimiz için çalışmalarımızı aralıksız sürdürürken fırsat bulduğumuz her anda güzel Kırıkkale’mizde vatandaşlarımızla hemhal olmaya özen gösteriyoruz. Kıymetli çarşı esnafımızla selamlaşıp, vatandaşlarımızla sohbet ettik.” ifadelerine yer verdi.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!