Mustafa Kaplan, Kırıkkale’deki Su Kesintileri Hakkında Açıklama Yaptı
Gündem 71 Editörü • 15 Ağustos 2023 20:15
Mustafa Kaplan, Kırıkkale’deki Su Kesintileri Hakkında Açıklama Yaptı

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan, kentte yaşanan su kesintileriyle ilgili olarak belediye başkanıyla birlikte çalışmalar yaptıklarını ve kalıcı çözüm yolları aradıklarını belirtti.

Konu ile ilgili yazılı olarak yaptığı açıklamada AK Parti’li Kaplan şu ifadelere yer verdi;

Çok kıymetli hemşehrilerim,

Malumunuz merkeze bağlı bazı mahallelerimizde bir kaç gündür su kesintileri yaşıyoruz.

Su miktarımız hava sıcaklıklarınında hızla yükselmesiyle yaklaşık 3 kat artan su kullanım miktarı sebebiyle oldukça geriledi.

Özellikle bahçe sulamalarında yoğun su kullanımı ve kaçak kullanımlar bu kritik seviyeleri daha da tetikliyor.

Siz kıymetli hemşehrilerimizden naçizane ricam lütfen su kullanımları bu günlerde minimuma indirelim ve kaçak kullanıma şahit olduğunuzda ivedilikle belediyemizi bilgilendirelim.

Bizler de bu duruma kalıcı çözümler üretmek ve problemi en kısa sürede çözmek adına Belediye Başkanımızla birlikte var gücümüzle gece gündüz demeden çalışıyor, kalıcı çözüm yolları arıyoruz.

Yanlız yaşanan en ufak sıkıntıda su birliği önünden bir defa geçmemiş arkadaşların birlikte çözüm yolları arayıp çalışmalarımıza destek olmak yerine bu zaruri durumu siyasete çevirip her zaman olduğu gibi sosyal medyadan ahkam kesmeleri bizleri ziyadesiyle üzmüştür.

Bizlere ahkam kesip Belediye Başkanımız’ı eleştiri yağmuruna tutan bu arkadaşların yönettiği belediyelere sizler bizzat şahit oluyorsunuz.

AnkaPark’ı çürümeye terk eden,bozulan otobüsleriyle metrobüsleriyle dünya rekorları kıran, Türkiye’nin en büyük 3 iline 5 yılda 5 büyük yatırım yapamayan zihniyetinde, bu güruhun vekillerininde yaptıkları açıklamaların bizim için kıymeti harbiyesi yoktur.

Belediye Başkanımız bazıları gibi klavyenin başında değil işinin başındadır.

Günlerdir su birliğinde gecesini gündüzüne katmaktadır.

Vatandaşlarımız her zaman olduğu gibi müsterih olsunlar, problem en kısa zamanda çözülecektir.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!