Mustafa Kaplan ‘Kırıkkale’ye Hizmet Etmek İçin Milletvekili Adayı Gösterilmiş Bulunmaktayım’
Gündem 71 Editörü • 9 Nisan 2023 19:16
Mustafa Kaplan ‘Kırıkkale’ye Hizmet Etmek İçin Milletvekili Adayı Gösterilmiş Bulunmaktayım’
Kırıkkale Haber

AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Mustafa Kaplan Milletvekili Adayı olmasının ardından bir mesaj yayımladı.

Kaplan sosyal medya hesabından yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi;

BAŞLASIN TÜRKİYE YÜZYILI!

Saygıdeğer Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın takdiri ile 2020 Aralık ayından itibaren yürütmekte olduğum AK Parti İl Başkanlığı görevimden ayrılarak, Ülkeme, Davama ve Kırıkkale’ye hizmet etmek için 28. Dönem 1. Sıra Kırıkkale Ak Parti Milletvekili Adayı gösterilmiş bulunmaktayım.

Bana bu kutlu davaya hizmet etme imkanı veren Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN başta olmak üzere görevde bulunduğum süre zarfında şahsıma güven ve desteklerini esirgemeyen Teşkilat Başkanımız Sn. Erkan KANDEMİR’e,Teşkilat Başkan Yardımcılarımız Sn.Halis Dalkılıç ve Sn.Mustafa Köse’ye, İl Koordinatörümüz Sn.Hikmet Ayar’a, Milletvekilimiz Sn.Ramazan Can’a, İl Belediye Başkanımız Sn. Mehmet Saygılı’ya ve Tüm teşkilatımıza şükranlarımı sunuyorum.

2002’den bugüne kadar Sn. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ülkemize nice eserler ve milletimize nice hizmetler gerçekleştirdik.

Büyük ve güçlü Türkiye yolunda bölgesel aktörlüğü geçerek, artık küresel oyun kurucu durumuna gelen, Cumhuriyetimizin 2. yüzyılına emin adımlarla ilerleyen bir Türkiye var.

Yine sizlerin desteği ile el ele, gönül gönüle, “Yarın değil hemen şimdi” diyerek, güven ve istikrara hep birlikte yürüyeceğiz.

Siz değerli hemşehrilerime vermiş olduğunuz destekleriniz için şimdiden teşekkür ediyor, hepinizi Allah’a emanet ediyorum.

Gönül verdiğimize doğru, gönül verdiğimizle bir yola çıkmanın nasibindeyiz. Hayrı ve şerri bilenin ismiyle, vira bismillah!

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!