Mustafa Kaplan; ‘Türkiye Yüzyılı’nın Meşalesini Kırıkkale’mizden Yakıp İnanç, Azim ve Gayretle Çalıştık’
Gündem 71 Editörü • 16 Mayıs 2023 19:19
Mustafa Kaplan; ‘Türkiye Yüzyılı’nın Meşalesini Kırıkkale’mizden Yakıp İnanç, Azim ve Gayretle Çalıştık’
Kırıkkale Haber

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan; “Türkiye Yüzyılı’nın meşalesini Kırıkkale’mizden yakıp, tüm süreç boyunca durmaksızın inanç, azim ve gayretle çalıştık.” dedi.

Kaplan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan aldığımız güç ve aldığımız enerji ile Türkiye Yüzyılı’nın meşalesini Kırıkkale’mizden yakıp, tüm gönüllere girip, 14 Mayıs seçimlerinde Kırıkkale’ye yakışan cevabı vermek için aldığımız bu kutlu görevde tüm süreç boyunca durmaksızın inanç, azim ve gayretle çalıştık.

Bu süreçte bizleri yalnız bırakmayan, her defasında daha fazla ne yapabilirim diye düşünen ve yüreğini ortaya koyan değerli teşkilatlarımız, SKM ekibimiz, abilerimiz, ablalarımız ve kıymetli kardeşlerimiz ile “Gidemediğimiz yer bizim değildir.” düsturuyla Kırıkkale’mizi karış karış gezdik. Dua ve desteklerini esirgemeyenlere, kıymetli aile ve yakınlarımıza, sahada bir an olsun yanımızdan ayrılmayanlara, her çaldığımız kapıyı muhabbetle açıp her sıktığımız eli samimiyetle saranlara ve çok değerli hemşerilerime, il ve ilçelerimizin ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları teşkilatlarımıza yürekten teşekkür ederim.

Kırıkkale’de Cumhurbaşkanımızın 2. turda daha yüksek bir oyla yeniden seçileceğine inancımız tamdır. Seçim süreci boyunca canla başla gayret eden Ergün Tekin ve Muhammed Emin Avundukluğu’na teşekkürlerimi sunuyorum. Sizlerden aldığımız güç ile Kırıkkale’mizi gazi meclisimizde en iyi şekilde temsil edip şehrimiz için canla başla çalışacağıma söz veriyorum.

Bu vesile ile büyük bir gayret ile hazırlandığımız 14 Mayıs seçim sonuçlarının şehrimiz, gençliğimiz ve ülkemiz adına hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, Kırıkkale’mizde yetişen bir evladınız olarak kıymetli büyüklerimin ellerinden öpüyor, tüm hemşerilerimi sevgi ve saygı ile selamlıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle inanıyorum ki; 28 Mayıs’ta daha gür bir seda ile RECEP TAYYİP ERDOĞAN diyecek, daha önce olduğu gibi yedi düvele karşı dimdik durup milletin değerlerinin karşısında olanlara hiçbir zaman geçit vermediğimiz gibi tek yürek olup Türkiye Yüzyılı’nı, dünya tarihine altın harflerle yazacağız.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!