Mustafa Kaplan’dan Kırıkkale Halkına Teşekkür
Gündem 71 Editörü • 29 Mayıs 2023 20:20
Mustafa Kaplan’dan Kırıkkale Halkına Teşekkür

Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan, Kırıkkale halkına teşekkür etti.

Kaplan, ”Yaklaşık iki aylık bir süreçte yaşadığımız seçim süreci, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın Büyük Türkiye Zaferiyle tamamlandı.”dedi.

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan AK Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan şu ifadelere yer verdi;

14 Mayıs’ta alınan Milletvekilliği ve 28 Mayıs’ta tamamlanan Cumhurbaşkanlığı 2. Tur oylamasında milletimizin yüksek ferasetiyle aldığı karar ülkemize, milletimize ve Kırıkkale’mize hayırlı olsun. Seçim süreci ve siyasi hayatım boyunca desteklerini bir an olsun eksiltmeyen başta ailem ve kardeşim Engin Kaplan’a, Tecrübeleri ile bizlere ışık tutan Milletvekilimiz Ramazan Can’a, desteğiyle her daim yanımda olan İl Belediye Başkanımız Mehmet Saygılı’ya seçim süreci boyunca sahada büyük bir özveriyle çalışan Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanımız Sn Adem Yılmaz ve SKM çalışanlarına, İl Başkanımız Bahadır Kılıç ve Yönetim Kurulu Üyelerimize, Sahada bizimle birlikte çalışan Milletvekili Aday Adaylarımıza, Yatırımların köylerimize ulaşmasında büyük vesile olan İl Genel Meclis Başkanımız Sn Harun Oğuz ve İl Genel Meclis Üyelerimize, Belediye Meclis Üyelerimize, Muhtarlarımıza, İlçe Belde Belediye Başkanlarımız ve çalışanlarına, Sandık Kurullarının oluşturulması ve sürecin yönetimi konusunda büyük özveri gösteren Merkez İlçe Başkanımız Turgay Sarıaydın ve Yönetim Kurulu Üyelerine, Teşkilatımızın sessiz kahramanları Kadın Kolları Başkanımız Özden Temoçin ve Kadın Kollarımızın değerli üyelerine, Gençlik Kolları Başkanımız Tuğrul Resul Sofuoğlu ve yönetim kurulu üyelerine, İlçe Başkanlarımıza, İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımıza, teşkilatlarına, köy temsilcilerimize, hane hane çalışan Mahalle Başkanlarımıza, Sandık sonucunu kısa sürede bizlere ulaştıran Sonuç Alma Sisteminde görevli yönetici ve çağrı merkezi görevlilerimize, Sandıklarımıza sahip çıkan Sandık Kurulu Üyeleri, kat ve okul sorumlularımıza, Sahada bizlerle omuz omuz çalışan Memur Sen Konfederasyonu ve üyelerine, Sivil Toplum Kuruluşlarımızın temsilci ve üyelerine, Cumhur İttifakının değerli üyeleri MHP, Yeniden Refah Partisi, BBP İl Başkanları ve tüm siyasi kadrolarına ve mensuplarına, desteğini başta Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan ve bizlerden bir an olsun eksik etmeyen Kırıkkaleli hemşerilerime teşekkür ediyorum.

Vakit TÜRKİYE YÜZYILI vakti.

Vakit 22 yıldır olduğu gibi yeniden Türkiye’mize, Milletimize, Kırıkkale’mize ve hemşerilerimize hizmet etme vakti. Vakit ülkemizin ve milletimizin kazanımlarını koruma vakti. Bugünden itibaren Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde durmadan yorulmadan, bir an duraksamadan çalışacak, Türkiye Yüzyılı’nın inşası için var gücümüzle çalışacağız.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!