Mustela Sağlık Dolu Ürünler
Gündem 71 Editörü • 10 Mart 2022 15:56
Mustela Sağlık Dolu Ürünler

 Mustela markası anne ve bebek ürünleri üreten bir markadır. Doğal içeriği ve kalitesi ile her zaman gözde olan Mustela, kişisel bakım ve temizlik için birçok ürün satmaktadır. Yaklaşık yarım asırdır var olan bir markadır. Anne ve bebeğin tüm ihtiyaçları dikkate alınır. Birçok ürün çeşidi vardır. Döküntü kremi, güneş kremi, çatlak bakım yağı, meme kremi, ıslak mendil, şampuan, nemlendirici gibi ürünler bulunmaktadır. Herhangi bir kimyasal ürün kullanmadığı için emzirme döneminde güvenle kullanılabilir.

Mustela Markasının Ürün Özellikleri Nelerdir?

Mustela ürünlerinin en dikkat çekici özelliği bitkisel içerikli olmaları ve zararsız olmalarıdır. Bu ürün bebeklerin hassas cildi düşünülerek üretilmiştir. Paraben ve silikon içermez. Yüksek derecede nemlendirici olduğu için bebeğin cildini rahatlatır. Koku engel olmuyor. Ürün çeşidine göre fiyatlandırma seçenekleri bulunmaktadır. Genel olarak herkese hitap eden ürünlerdir.

Mustela Krem Ne İşe Yarar?

Mustela Onarıcı Krem, bebeğinizin doğumundan itibaren ve sonrasında kullanılabilen mükemmel bir kremdir. Mustela krem Ağız bölgesine, kırmızı lekelere, cilt kıvrımlarına, pişiklere, çiziklere, suçiçeği izlerine, böcek ısırıklarına uygulanabilir. Cilt bariyerini besler ve zengin tutar.

Mustela Şampuan Faydaları

Cildi rahatlatır ve banyo suyunun kurutma etkisini bastırır. Saç derisini ve vücudu nazikçe temizler. Saçı ve vücudu nazikçe temizler. Sabun içermeyen, pH nötr yapısı sayesinde cildin yapısına veya ciltteki su ve yağ dengesine zarar vermez. https://www.welldermo.com/mustela  sitesinden yararlanabilirsiniz.