Mustela Şampuan
Gündem 71 Editörü • 22 Mart 2023 23:32
Mustela Şampuan

Mustela şampuan, saç derisinde koruyucu bir tabaka oluşturmak ve nemi hapsetmek için geliştirilmiştir. Saçı nazikçe temizler ve nemlendirir.  Şampuan saçı yumuşak ve esnek bırakır.  Kepeğe yol açabilecek kuruluğu önler. Mustela şampuan bebek şampuanları yatıştırıcı özellikleri nedeniyle seçilmiş değerli bileşenlerle zenginleştirilmiştir: Papatya, Karite Yağı ve Jojoba Yağı, saç derisini korumaya ve günlük yıkamadan kaynaklanan hasarlara karşı saçları güçlendirmeye yardımcı olur. Dermatolojik olarak test edilmiştir, hipoalerjeniktir, pH dengelidir ve renklendirici içermez.

Mustela ürün yelpazesi, hassas ciltlerin bile yüksek kaliteli bebek, çocuk ve yetişkin cilt bakım ürünlerinden yararlanabilmesi için tasarlanmıştır. Mustela şampuan, bebeğinizin saçını yumuşak yapan, parlak ve temiz hale getiren nemlendirici maddeler içeren nazik bir bebek şampuanıdır. Formül, bebeğin hassas cildine karşı nazik olduğu bilinen Papatya, Aloe Vera ve E Vitamini gibi doğal bileşenler içerir.

Herkes İçin Mustela Şampuan

Mustela şampuan hassas cilde sahip olanlar da dahil olmak üzere doğumdan itibaren tüm bebekler için uygundur. Hamilelik döneminde bebekler ve anneleri üzerinde dermatolojik olarak test edilmiştir. Bu güvenilir ürünü satın almak için https://www.eczacin.com/mustela-sampuan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.