Nora Psikoloji ile Sağlıklı ve Zinde Bir Hayat
Gündem 71 Editörü • 28 Ağustos 2021 08:10
Nora Psikoloji ile Sağlıklı ve Zinde Bir Hayat

Nora Psikoloji merkezi sizlere günlük yaşamda karşılaştığınız zorluklara karşı yardımcı olmak için uzun zamandır bu alanda hizmet verir. Ruh sağlığı hastalıkları üzerinde geniş bir skalada hastalarına yardımcı olmakta özen göstermektedir. Sizlere ilkel yöntemlerin dışında güncel ve bilimsel olarak da kanıtlanmış olan metodları kullanarak çözüm odaklı ruh sağlığı hizmeti aktarımı sağlanır. 

Bireylerin yaşamış olduğu zorlukları, psikolojik olarak her ne kadar zihni etkilese de bu duruma eğer el atılmazsa biyolojik etkileri de beraberinde doğurmaya başlayacaktır. Bu nedenle sizleri hayata kazandırmak için İzmir psikolojik danışmanlık merkezleri içerisinde en iyi şekilde hizmet kalitesinin sunulmasına özen gösterilir. Ayrıca sizleri tedavi etmek her ne kadar önemli ise bu tedavinin ilerleyen süreçlerde kendini koruyarak kalıcı hale gelmesi daha önemlidir. 

Nora Psikoloji merkezi sadece bireysel olarak çalışma göstermemektedir. Aynı zamanda sizlere kurumsal alanlarda, ortak çalışanlar paydasında da psikolojik destek vererek danışmanlık hizmeti sunar. İzmir psikolog alanında en iyi uzman kadroya sahip bir şekilde sizlere hayatı sevdirir. Yaşamı Nora Psikoloji danışmanlık ile birlikte kucaklamaya başlarsınız. Kurum için en önemli esaslardan biri de topluma bireyi kazandırmaktır. Bunu da en iyi şekilde başararak sizlere güzel bir gelecek sunar. 

Nora Psikoloji Hizmetleri 

İzmir de hizmet veren Nora Psikoloji merkezi oldukça geniş bir alanda hizmet vererek sizlere yardımcı olmaktadır. İzmir civarında yaşıyor ve ruhsal olarak kendiniz veya çevrenizdeki kişiler için kaliteli bir klinik arıyorsanız Nora Psikoloji merkezi doğru bir seçim olacaktır. Alanında uzman psikologlar ile birlikte aile danışmanı, çocuk, ergen psikoloğu gibi hizmetler sizlere sağlanmaktadır. Hizmetler merkez içerisinde yüz yüze bir şekilde gerçekleştirilebilirken aynı zamanda teknolojik imkanlar kullanılarak online psikolojik destek de alabilirsiniz. Nora Psikoloji web sitesi üzerinden online olarak kolay bir şekilde randevu oluşturmak da mümkündür.

Bunların dışında Nora psikoloji sizlere bireysel terapi, online terapi, aile danışmanlığı, çocuk erken terapileri ile birlikte köklü bir hizmet sunar. Her alanda oldukça yetkin bir hizmete sahip olan merkez alanında uzman kişilerle birlikte sizlere çözüm odaklı yardımcı olmayı hedefler. 

Nora Psikoloji ile Online Terapi İmkanı 

Artık günümüz teknoloji çağı ve bu duruma her sektör ayak uydurmaktadır. Nora Psikoloji de günümüz kara vebası olan covid-19 neticesinde ve başka nedenlerden dolayı online terapi platformuna geçmiş kurumlardan biridir. Bu yöntem yüz yüzeden asla farklı değildir. Yüz yüze içerisinde kullanılan bütün terapi yöntemleri online içerisinde de sağlıklı bir şekilde kullanılabilir düzeye getirilmiştir. 

Online terapi, yüz yüze terapinin teknolojinin nimetlerinden faydalanarak internet üzerinden de bu hizmetin verildiği bir ortamdır. Online psikolog ile birlikte görüşmelerinizi en iyi şekilde yönetebilirsiniz. Burada kaygı bozuklukları, depresyon ve stres yönetimi gibi birçok probleme çözüm bulunur. Aynı zamanda yüz yüze terapiden aldığınız aynı verimi online üzerinden de alma imkanını sizlere sağlarlar. 

Aynı zamanda hayatınızda her zaman vakit bulamıyor olabilirsiniz. Oldukça gün içinde yoğun kişilerde olabilirsiniz. Bu sebeple online terapi sizlere anlık ulaşım sağlarken zamandan da tasarruf yapmanıza olanak sağlar. Kısacası sizleri merkeze nasıl gideceğim şimdi gibi sorularla da ayrıca bir strese sokmaz. Siz kendi zamanınızı kendi ortamınızı yaratarak uzman psikologlar ile görüşmelerinizi ayarlayabilirsiniz. Bu sayede güvenilir bir platform üzerinden sorunlarınızı, beklentilerinizi aklınıza gelen bütün duygularınızı en iyi şekilde aktarabilirsiniz. Hatta yüz yüze ortamdan çok daha rahat bir şekilde kendinizi ifade edebileceğinizi de keşfedersiniz. Nora Psikoloji merkezi her zaman daha iyisiyle birlikte sizleri düşünerek hizmetlerine devam eder.