Oksijen ve Azot Üretim Sistemlerinde Dünya Kalitesi
Gündem 71 Editörü • 24 Ekim 2023 22:47
Oksijen ve Azot Üretim Sistemlerinde Dünya Kalitesi

Oksijen ve Azot üretim sistemlerinde dünya kalitesi standartlarını arayanlar için birlikte çalışabilecekleri alanında lider firma: Oxy World PSA! 

ISO, TSE, CE gibi tüm sertifikaların standartlarını taşıyan Avrupa kalite standartlarına uygun yerli üretim ile oksijen üretim sistemleri ve azot üretim sistemlerini satışa sunan firma hem en iyi ürüne ulaşmanızı sağlar hem satış sürecini yakından takip eder hem de satış sonrası teknik destek sunarak kullanıcı deneyiminizi en iyi hale getirir. 

Yalnızca ülkemizde değil yurt dışında da pek çok müşterinin memnuniyetini kazanmış MEDİSAM son teknolojiye uygun cihazlar ile üstün kaliteli hizmet anlayışı ve güven ilkesi ile çalışır. 

Oxy World PSA Oksijen Üretim Sistemleri

Oxy World PSA oksijen üretim sistemleri üç ayrı türe ayrılmaktadır. Bunlar;

Bu sistemlerin yanı sıra firma tarafından içi boşalmış oksijen tüplerinin dolumunun yapılması ve tekrar tüplerin yerine iade edilmesi hizmeti de sunulmaktadır. Bu sayede yeni dolu tüpler almaktan çok daha uygun fiyata oksijen depolama imkanı elde edilir. 

Konteyner Tip Oksijen Üretim Sistemleri

En önemli özelliği istenilen yere kolayca taşınabilir olması olan konteyner tip oksijen üretim sistemleri tak çalıştır mantığı ile kolayca kullanılabilirler. Elektriksel ve mekanik montajlarının tamamı MEDİSAM’ın fabrikalarında gerçekleştirilen sistemin kaçak ve oksijen saflık oranı tüm testlerden geçirildikten sonra satışa sunulurlar. Satın alan tarafın kurulum, iş gücü, test vb. herhangi bir ek masrafı olmayacaktır. 

Standart Tip Oksijen Üretim Sistemleri

En çok tercih edilen oksijen jeneratörlerinden biri olan bu sistem sıvı oksijen satın alma maliyetini ortadan kaldırıp kendi oksijeninizi kendinizin üretmesini sağlamaktadır. Kullanımı çok kolay ve ihtiyaca göre kullanılacağı alana uygun hale getirilip monte edilebilen yapıdadır. 

Platform Tipi Oksijen Üretim Sistemleri 

Platform tipi oksijen üretim sistemlerinde elektrik bağlantısına gereksinim duyulur. Bağlantı kullanılacağı alanda kurulup yerine monte edilir, ana kontrol panosu ve enerji dağıtım merkezine entegre edilir ve test edildikten sonra kullanıma sunulur. 

Oxy World PSA Azot Üretim Sistemleri 

Oxy World PSA azot üretim sistemleri dört farklı türe ayrılmış şekilde kullanıma sunulmuştur ve ihtiyaca göre en uygun seçenek tercih edilip satın alınabilir. Bunlar;

  • Konteyner tip azot üretim sistemleri
  • Standart tip azot üretim sistemleri
  • Azot tüp doldurma sistemi
  • Platform tip azot üretim sistemleri 

Konteyner Tip Azot Üretim Sistemleri 

Konteyner tip azot üretim sistemleri kullanımı oldukça kolaydır ve taşınması, ulaştırılması açısından konforlu bir sistemdir. Tak çalıştır özelliği sayesinde tüm kalite standartları, kaçak vb. testlerden geçirildikten sonra tarafınıza iletilir. 

Standart Tip Azot Üretim Sistemleri

Azot gazını dışarıdan tedarik etmek zorunda kalmadan kendi azotunu üretip kullanabileceğiniz bir sistemdir. 

Azot Tüp Doldurma Sistemi

Azot tüp dolum sistemleri sayesinde boşalan tüpleri azotla doldurabilir ve azot satın alma maliyetinden kurtulabilirsiniz. 

Platform Tip Azot Üretim Sistemleri 

Elektrik bağlantısı ile çalışan platform tip azot üretim sistemlerinde elektrik kablolamaları, ekipmanlar arası bağlantılar gibi unsurlar ana enerji dağıtım ve kontrol panosuna bağlanır. Tüm deneme ve testlerden geçirildikten sonra montajlanmış halde alıcıya teslim edilir. 

Sadece ürün satışı değil ürünlerin alım sürecinde bir proje olarak işe yaklaşan Oxy World PSA’dan oksijen üretim sistemi ya da azot üretim sistemi satın aldığınızda bunu binada veya kullanılacağı yerde nasıl monte edebileceğinizin planlamasının yapılması, kullanımda herhangi bir sorun çıkmaması adına son testlerden geçirilmiş ve montelenmiş olması gibi baştan sona tüm süreçte destek alırsınız. Sonrasında sunulan teknik destek ile de sorunsuz ve yüksek memnuniyetin olduğu bir hizmet sürecinin sunulacağından emin olabilirsiniz.