Okula Yeni Başlayan Öğrenciler Fidan Dikimi Yaptı
Gündem 71 Editörü • 23 Ekim 2019 18:59
Okula Yeni Başlayan Öğrenciler Fidan Dikimi Yaptı

Kırıkkale Valisi Yunus Sezer önderliğinde planlanan “50 Bin El 50 Bin Fidan Projesi” kapsamında okula başlayan öğrenciler fidan dikti.

“50 Bin El 50 Bin Fidan Projesi” kapsamında bu gün 64 okuldan, okullarına yeni başlayan 1., 5. ve 9. sınıf olmak üzere toplam 910 öğrenci Ahılı Mevki Ormanlık Alanında şenlik havasında fidanlarını toprakla buluşturdu.

Kırıkkale Valiliği tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada; “Etkinlik ile okula başlayan her öğrencimiz, kendi diktikleri fidanlar ile büyüyecek, eğitim ile yeşerecek, büyüdüğünde aldığı eğitim ile kendi yetenekleri doğrultusunda tıpkı bir ağaç gibi dünyaya güzellikler sunacak, faydalı olacak. 👩‍🦰👨‍🦱 Dünya sizlerle daha güzel olacak çocuklar 🏡🛤” ifadelerine yer verildi.

kirikkale-50-bin-el-50-bin-fidan-1 Okula Yeni Başlayan Öğrenciler Fidan Dikimi Yaptı kirikkale-50-bin-el-50-bin-fidan-3 Okula Yeni Başlayan Öğrenciler Fidan Dikimi Yaptı kirikkale-50-bin-el-50-bin-fidan-2 Okula Yeni Başlayan Öğrenciler Fidan Dikimi Yaptı kirikkale-50-bin-el-50-bin-fidan-4 Okula Yeni Başlayan Öğrenciler Fidan Dikimi Yaptı

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!