Osman Cebeci Yeniden Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Oldu
Gündem 71 Editörü • 22 Ocak 2023 19:40
Osman Cebeci Yeniden Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Oldu

Kırıkkale Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi seçimlerinde mevcut başkan Osman Cebeci tekrar seçilerek güven tazeledi.

Kırıkkale’de bir düğün salonunda yapılan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Genel Kurul Toplantısı saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Ankara 2. Bölge Başkan Vekili Ahmet Ayda’nın divan başkanlığını yaptığı kongrenin üyeliklerini ise Halil Yenice ve Emrah Uysaler yaptı.

Kongrede, gündem maddeleri tek tek okunarak üyelerin oylamasına sunulup kabul edildikten sonra başkanlık seçimine geçildi.

Tek liste halinde gerçekleşen kongrede mevcut Başkan Osman Cebeci güven tazeleyerek, yeniden Başkanlık görevine seçildi. Genel kurul sonrası değerlendirmelerde bulunan Cebeci, “Genel kurulun hepimize hayırlı olmasını diliyorum. Her zaman olduğu gibi esnaf teşkilatımıza ve kooperatifimize yakışan bir genel kurul yaptık. Sizlerin düşünceleri bizim için çok önemlidir”

‘Kırıkkale esnaf ve sanatkarları her şeyin en iyisine ve en güzeline layıktır’ diyen Başkan Cebeci, “Sorumluluğumuz var biliyorum. Bu sorumluluk duygusu içerisinde elimizden geleni yapacağız. En iyi şekilde sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışacağız. Kooperatif üyelerimizin teveccühü ile tekrar başkanlık görevine layık görüldüm. Yönetim kurulu üyelerimizle bu sorumluluğun bilincinde olup üyelerimize hizmet noktasında kaldığımız yerden devam edeceğiz. Tekrardan tüm katılımcılara ve misafirlerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

Osman Cebeci, Yunus Gümüşsoy, Murat Pehlivanlı, Orhan İba ve Köksal Tonga.

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Murat Birdal, Alper Alpaslan, Can Ahmet Uyar, Savaş Olpak ve Behsat Yerlikya.

DENETİM KURULU ASİL

Adnan Çatalok ve Faruk Işıkten.

DENETİM KURULU YEDEK

Emrah Uysaler ve Serdal Ağırman.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!