Osman Türkyılmaz, Halk Günü Toplantılarına Devam Ediyor
Gündem 71 Editörü • 15 Ekim 2021 16:52
Osman Türkyılmaz, Halk Günü Toplantılarına Devam Ediyor

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, Bayraktepe Mahallesi’nde bulunan Asude Şehir Sitesinde halk günü toplantısı gerçekleştirdi.

Başkan Türkyılmaz yapmış olduğu açıklamasında, “Halk toplantılarımız sayesinde vatandaşlarımızla tek tek konuşup, dinleyip, soruları cevaplandırıyoruz. Bu sayede istekleri bir an önce yerine getirme imkânımız oluyor.” ifadelerini kullandı.

HER FIRSATTA BULUŞUYORUZ

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, Bayraktepe Mahallesi’nde bulunan Asude Şehir Sitesinde halk günü toplantısı gerçekleştirdi. Halk günü uygulamasıyla vatandaşlarla iç içe olmak istediklerini ve onlardan hiç kopmayacaklarını dile getiren Başkan Türkyılmaz düzenli olarak halk günleri düzenlemeye devam ediyor. Vatandaşla her fırsatta bir araya gelmeye çalışacaklarını ancak yine de kendilerine ulaşma noktasında hiçbir vatandaşın mağdur olmaması için halk günü etkinliği düzenlediklerini söyleyen Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz yapmış olduğu açıklamasında, “Bayraktepe Mahallemizde bulunan Asude Şehir Sitesinde gerçekleştirdiğimiz halk toplantısında vatandaşlarımız ile buluştuk. Göreve geldiğimiz günden bu güne kadar yaptıklarımız ve bir sonraki dönemimizde hayata geçireceğimiz projeleri sunarak fikir alışverişinde bulunduk. Vatandaşlarımızla tek tek konuştuk, dinledik, soruları cevaplandırdık. Misafirperverliklerinden dolayı Asude Şehir Sitesi sakinlerine teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!