Özaslan; ‘Kırıkkale’li Hemşehrilerimden Çıkmış Olduğum Kutlu Yolda Desteklerini Talep Ediyorum’
Gündem 71 Editörü • 12 Mart 2023 22:17
Özaslan; ‘Kırıkkale’li Hemşehrilerimden Çıkmış Olduğum Kutlu Yolda Desteklerini Talep Ediyorum’

AK Parti eski Gençlik Kolları Başkanı Halil Özaslan, AK Parti’den Milletvekilliği aday adaylığını hafta içinde açıklayacak.

Sosyal medya hesabından Kırıkkalelilere seslenen Özaslan, “Sizden aldığım destekle, memleketime hizmet için yola çıktım” dedi.

Kıymetli Hemşehrilerim;

Ömrümün en güzel yıllarında AK Parti Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’ ın liderliğinde gönlümü vererek memleketimize hizmet etmek için gece gündüz demeden aşk ile koştum. 12 Yıldır bir çok kademesinde gurur duyarak şanla, şerefle ve aşk ile görev yaptığım AK Parti Teşkilatı’ mızda geleceğimizin mimarı, memleketimizin mihenk taşları olan genç kardeşlerimin güçlü sesi olmak için 16 Mart Perşembe günü saat 12.00’da Cumhuriyet Meydanı’ ndan AK Parti İl Başkanlığı’mıza giderek, AK Parti Milletvekili Aday Adaylığımı açıklayacağımı değerli kamuoyuna saygılarımla bildiririm.
Anadolu’nun incisi değerli Kırıkkale’li hemşehrilerimden ve değerli genç kardeşlerimden memleketimize hizmet etmek için çıkmış olduğum bu kutlu yolda dualarını ve desteklerini yürekten talep ediyorum.

Değerli büyüklerimin bir evladı, genç kardeşlerimin abisi ve kardeşi olarak Rabb’ imden çıkmış olduğum kutlu yolda başta ülkemize, şehrimize ve AK Parti Teşkilatımıza hayırlar getirmesini niyaz ediyorum.

Mekke’den iman, Anadolu’dan aşk almışız,
Elimizde bayrağımız, dilimizde tekbirimiz,
Tek millet, tek bayrak zülfikar olsun,
Tek vatan tek devlet payidar olsun,
Hedef Kızılelma herkese aşikar olsun.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!