Özel Günlerin En Özel Hediyesi Beştaş Yüzük
Gündem 71 Editörü • 29 Aralık 2021 22:59
Özel Günlerin En Özel Hediyesi Beştaş Yüzük

Beştaş yüzük genelde kadınlara özel günlerde alınan değerli bir yüzüktür. Her kadının  gündelik olarak kullanabileceği bir yüzük değildir. Pırlanta beştaş yüzük görünümü  ve manevi  anlamıyla diğer takımlar arasında  ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Evlilik yıldönümleri, doğum günleri ve doğumlarda verilen en özel hediyelerin başında gelir. Beştaş yüzükler son yıllarda evliliklerde aşkı simgeleyen alyans yüzükleri  olarak da kullanılır. 


Beştaş Yüzüğün Manevi Anlamı
Taşlarının sayısına göre bu yüzüğün farklı anlamları vardır. Kadınların severek taktığı beştaş yüzüklerin genellikle maddi değeri yüksektir. Sevdiğiniz kişinin değerini yıllar geçtikçe arttığını göstermesi açısından önemlidir. Beştaş yüzük tüm kadınların alyans olarak tercih ettiği ürünler arasındadır.


Beştaş  Yüzük Fiyatları

Genelde en çok evlilik yıl dönümlerinde alınan bu yüzük eğer evliliğin üçüncü yılında alınırsa üçtaş yüzük alınır. Karat ayarlarına göre fiyatları değişkendir. Beştaş yüzükleri farklı modellerde almak isteyenler https://www.lizaypirlanta.com/pirlanta-bestas-yuzuk sitesine bakarak istediği modeli inceleyebilir ve satın alabilir. Her bütçeye uygun ömürlük bir takı almak isteyenler siteyi ziyaret edebilirsiniz.