Özgür Özel, Kırıkkale’de Seçim Bürosu Açılışına Katıldı
Gündem 71 Editörü • 20 Nisan 2023 22:53
Özgür Özel, Kırıkkale’de Seçim Bürosu Açılışına Katıldı

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Kırıkkale’de partisinin seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi.

CHP Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal, beş yıl önce muhalefet partisinin milletvekili olduğunu ama artık iktidar partisinin milletvekili olmak istediğini söyledi. Önal ayrıca, beş yıl boyunca Kırıkkale’nin sorunlarını mecliste dile getirdiğinin altını çizerek, artık sorunların çözümü için Kırıkkale’de birinci parti olmak ve Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı olacağını ifade etti.

Kırıkkale kent merkezinde açılışı gerçekleştirilen seçim koordinasyon merkezi önünde partililerine hitap eden Özgür Özel ise;”5 yıl önce bir araya geldik, bir anlaşma yaptık. Dedim ki o gün 35 yaşındaydı genç Ahmet’i meclise verin, bana yollayın biz onunla Kırıkkale’nin dile getirilmedik sorununu bırakmayacağız sesinizi meclise Türkiye’ye duyuracağız dedik. Siz beni kırmadınız. Verdiğiniz sözü tuttunuz, size teşekkür ederim. Artık sorunları dile getirme zamanı değil sorunları çözmek için meclise Kırıkkale’den birinci parti olarak gitme vakti” dedi.

Seçim bürosu açılışına CHP Kırıkkale Milletvekili adayları Ahmet Önal, Ömer Eldemir, Ümit Duman, millet ittifakı il başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!