Özyön Aday Adaylığını Açıkladı
Gündem 71 Editörü • 2 Aralık 2020 12:06
Özyön Aday Adaylığını Açıkladı

Ak Parti Ankara teşkilatlarında uzun yıllardır görev yapan Kamil Özyön Ak Parti Kırıkkale İl Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

Konu ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Özyön; “Sevgili Dostlarım ve Kıymetli Hemşehrilerim,Bildiğiniz Üzere, Uzun Yıllardır Büyük Bir Onurla AK PARTİ ANKARA Teşkilatlarında Görevlerimi Sürdürmekteyim. Bugüne Kadar Kazanmış Olduğum, Bütün Tecrübemi ve Enerjimi Güzel Memleketim Kırıkkale’ye Verebilmek İçin AK PARTİ KIRIKKALE İl Başkanlığına Aday olduğumu Paylaşmak İstiyorum. Arayan ve Destek Veren Dostlarım ve Hemşehrilerime Şükranlarımı Sunarım.” ifadelerine yer verdi.

Eski AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen 11 Kasım 2020 tarihinde AK Parti Genel Merkezi tarafından görevden alınmış, aradan geçen 19 günde Kırıkkale’de AK Parti’nin yeni İl Başkanının kim olacağı merak konusu uyandırmış ve kamuoyunda birçok farklı isim ortaya atılmıştı. Geçtiğimiz günlerde Ak Parti Genel Merkezi’ne çağrılan 10 adayın; Savaş Geyik, Harun Oğuz, Mustafa Kaplan, Engin Pehlivanlı, Salim Bozdemir, Alper Özgü, Satılmış Aksun, Resul Doluca, İsmail Yaman ve Adem Yılmaz olduğu öğrenilmişti.

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!