Pelit Kolej Yılsonu Gösterisi Düzenledi
Gündem 71 Editörü • 6 Mayıs 2019 13:14
Pelit Kolej Yılsonu Gösterisi Düzenledi

Pelit Kolej’in Yılsonu Gösterisi Büyüledi
Kırıkkale Pelit Kolej yılsonu etkinlikleri kapsamında düzenlediği gösteri ebeveynleri büyüledi.

Kırıkkale haber editörlerine gelen bilgide, Merkezde faaliyet gösteren Pelit Kolejde eğitim gören çocukların, yılsonu etkinlikleri adı altında gerçekleştirdikleri gösterileri salondaki ebeveynlerini büyüledi.

HALK OYUNLARI VE ŞARKILAR

Kırıkkale Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleşen yılsonu gösterileri için 3-6 yaş grubu çocuklar hünerlerini sundu. Minik öğrenciler, oynadıkları halk oyunları ve söyledikleri şarkılarla salondaki aileleri ve davetlilere keyifli bir program yaşattı.

HEM EĞLENEREK HEM ÖĞRETEREK

Saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı’yla başlayan etkinlik, miniklerin sergilediği dans ve şarkı performanslarıyla devam etti. Programın sonunda mikrofonlarımıza konuşan Pelit Kolej Kurucu Müdürü Tuğba Çiğdem, “Okul dönemleri yoğun geçiyor. Yılsonu gösterileri için bizler de çocukları sıkmadan hem eğlenerek hem de öğreterek bu provaları gerçekleştirdik. Ortaya da böyle güzel bir sunum çıktı. Bizimle olan tüm velilerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum” dedi. Ailelerin ve davetlilerin katıldığı program sonunda minikler dakikalarca ayakta alkışlandı.

Gündem 71 Kırıkkale Haber

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!