Pevrul Kavlak Kırıkkale’de Son Yolculuğuna Uğurlandı
Gündem 71 Editörü • 25 Şubat 2024 17:43
Pevrul Kavlak Kırıkkale’de Son Yolculuğuna Uğurlandı

Ankara’da dün tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ) Genel Başkan Yardımcısı ve Türk Metal Sendikası Onursal Genel Başkanı Pevrul Kavlak (62) için memleketi Kırıkkale’de cenaze töreni düzenlendi.

TÜRK-İŞ Genel Başkan Yardımcısı ve Türk Metal Sendikası Onursal Genel Başkanı Pevrul Kavlak, dün Ankara’da kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Evli ve 2 çocuk babası Kavlak için bugün Türk Metal Sendikası önünde düzenlenen törenin ardından memleketi Kırıkkale’ye gönderildi.

Kırıkkale’de Kavlak Camiinde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Pevrul Kavlak dualarla Yahşihan’da mezarlığına defnedildi.

Törene, Eski İçişleri Bakanı Beşir Atalay, eski Çalışma Bakanı Vedat Bilgin, Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, AK Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan, CHP Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal, Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay, Türk Metal Sendikası Başkanı Uysal Altundağ, MKE Genel Müdürü İlhami Keleş, ailesi ve yakınları ve çok sayıda işçi katıldı.

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!