Pırlanta Alyans Yüzük Modelleri
Gündem 71 Editörü • 1 Nisan 2021 10:45
Pırlanta Alyans Yüzük Modelleri

Günümüzde çok fazla alyans yüzük modelleri bulunabilmektedir. Genellikle çiftler bu yüzüğü beraber kendi zevklerine göre seçebilmektedir. Pırlanta alyans yüzük seçerken parmağınıza rahat bir şekilde olduğundan emin olmalısınız. Çok sıkmamalı ve çok da bol olmamalıdır. Bunun yanı sıra beyaz, sarı ve rose renk seçenekleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Pırlanta Alyans Yüzük Hangi Parmağa Takılır?

Genellikle bu yüzük evlilik öncesi sağ elin yüzük parmağına takılırken, evlendikten sonra ise sol elin yüzük parmağına takılmaktadır. Siz nerede ve nasıl rahat ediyorsanız yüzüğü o parmağınıza takmanız en doğru olandır. Ayrıca pırlanta alyans yüzüğünüzü tek taşınız veya beş taşınız ile de kombinleyebilirsiniz.

Pırlanta Alyans Yüzük İçerisine Ne Yazılabilir?

Bu yüzüğün evlilik açısından anlamı ve değeri oldukça büyük olduğu için çiftler genellikle pırlanta alyans yüzük içerisine birbirlerinin isimlerini, evlilik yıl dönümlerinin tarihini, kendileri için anlamı büyük olan semboller, el izleri ve küçük notlar yaptırabilirler. Bu durum tamamen kişinin kendi istekleri doğrultusunda gerçekleşmektedir. Sizde pırlanta alyans almak isterseniz https://www.lizaypirlanta.com/altin-alyans sitesinden temin edebilirsiniz.