Pırlanta İle Sevdiklerinizi Memnun Edin
Gündem 71 Editörü • 30 Kasım 2020 11:56
Pırlanta İle Sevdiklerinizi Memnun Edin

Pırlanta her zaman en ideal hediye seçimleri arasında yer alıyor. Anneye, eşe ve sevgiliye alabileceğiniz zarif bir pırlanta takı bazen karşı tarafı beklediğinizden daha da memnun etmenize yardımcı olur. Severek kullanılan ve kıyafet kombinlerini daha da hareketli gösteren bu takılar özel günlerin en güzel hediyeleridir. Yılbaşında eşinize bir hediye almak isterseniz pırlanta küpe modellerinden birini seçebilirsiniz. Özel bir dokunuşa sahip olan bu küpeler ulaşılabilir ve yüksek kaliteli tasarımlardır. 

Bir kadının beklentisini en iyi şekilde karşılayan ihtişamlı tasarımlar zarafetin de önemli bir temsilcisi oluyor. En özel günlerde abiye kıyafetleri tamamlayacak küpeler yanında kolyeleri de tercih edebilirsiniz. Tek tek ya da set şeklinde alınabilecek olan bu takılar arasından sade modelleri de seçebilirsiniz.

En Kaliteli Pırlanta Takılar

Pırlanta takı kullanmayı neredeyse her kadın sever. Pırlanta kolye modelleri içerisinde hem sade spor modeller bulunur hem de gösterişli tasarımlara yer verilir. Bir kadının zarafet beklentisini en iyi şekilde karşılayan bu modeller tarza en çok hitap edenler arasındadır. Minimal kolye ucu sayesinde bu takılar gündelik yaşamda da rahatlıkla kullanılabilir. 

Sarı ya da beyaz altın ile tasarlanan pırlanta kolye modelleri hiçbir zaman modası geçmeyecek son derece zamansız tasarımlardır. Satın alındığında uzun yıllar deforme olmadan ve renklerinde herhangi bir solma meydana gelmeden bu takıları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yılbaşında eşinize ya da sevdiğiniz bir hanıma hediye almak isterseniz bu tasarımlardan geniş ölçüde yararlanabilirsiniz. Model skalası son derece geniş ürün gruplarıdır. 

Pırlanta Takılarda Tarzı Yansıtan Ürünler

Pırlanta takı çeşitleri arasından seçim yapmak isterseniz model alternatifinizin çok olduğunu bilmelisiniz. Baget pırlanta yüzük ve son derece şık kolye modelleri ile her an zarafeti üzerinizde taşıyabilirsiniz. 4C kriterlerine en uygun pırlantaların kullanıldığı kolye ve yüzükler dikkati çeken tasarımlarıyla sunuluyor. Farklı karat değerinde olması bu kolye, yüzük ve küpelerin de değerini belirliyor. Craft Pırlanta ayrıcalıklarından yararlanarak dilerseniz kendinize dilerseniz sevdiğiniz birine bu takılardan birini satın alabilirsiniz. Son derece şık bir duruşu olması bu ürünlerin her kadın tarafından tercih edilmesini sağlıyor. 

pure-koleksiyonu-pirlantali-yaprak-kolye-XP0053-3 Pırlanta İle Sevdiklerinizi Memnun Edin
1-00-karat-coronet-pirlanta-kupe-cor08-COR08-1596540571-1 Pırlanta İle Sevdiklerinizi Memnun Edin
f-renk-0-50-karat-uluslararasi-hrd-sertifikali-tektas-pirlanta-yuzuk-sral1150fsi-SRAL1150FSI-1597657063-1 Pırlanta İle Sevdiklerinizi Memnun Edin
pure-koleksiyonu-pirlantali-kare-kolye-XP0066-3 Pırlanta İle Sevdiklerinizi Memnun Edin
pure-koleksiyonu-pirlantali-melek-kolye-XP0025-3 Pırlanta İle Sevdiklerinizi Memnun Edin
g-renk-0-40-karat-uluslararasi-hrd-sertifikali-tektas-pirlanta-yuzuk-sral0940gsi-SRAL0940GSI-1597334014-1 Pırlanta İle Sevdiklerinizi Memnun Edin
0-50-karat-coronet-pirlanta-yuzuk-cor03-COR03-1596540690-1 Pırlanta İle Sevdiklerinizi Memnun Edin
0-31-karat-baget-pirlanta-kolye-BG05-2 Pırlanta İle Sevdiklerinizi Memnun Edin
prev-w2_craft-pirlanta_zWtkI8XM Pırlanta İle Sevdiklerinizi Memnun Edin
1-05-karat-baget-pirlanta-kupe-BG11-2 Pırlanta İle Sevdiklerinizi Memnun Edin