Pırlantam: Altın ve Pırlanta Tasarımların Adresi
Gündem 71 Editörü • 22 Eylül 2022 11:54
Pırlantam: Altın ve Pırlanta Tasarımların Adresi

Pırlantam, 20 yılı aşkın bir süredir mücevher sektöründe kendisine yer bulan bir markadır. Yenilikçi, benzersiz ve modern tasarımların hayata geçmesini sağlayan Pırlantam, 2020 yılından itibaren online dünyada da varlık göstermeye başlamıştır. İstanbul Kapalıçarşı’da yer alan mağazasının yanı sıra internet üzerinden de satışlar gerçekleştirmektedir.

Geniş ürün yelpazesine sahip olan Pırlantam, müşteri odaklılık ilkesine bağlı kalarak çalışmalarını sürdüren bir markadır. Her bütçeye hitap eden tasarımları müşterilerine sunmakta olan Pırlantam, pırlantada kaliteyi hedefliyor. Pırlantanın hayat verdiği yüzük, bileklik, kolye başta olmak üzere pek çok tasarıma çok özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

gundem71-pirlantam-gorsel-2 Pırlantam: Altın ve Pırlanta Tasarımların Adresi

Mutluluğa İlk Adımı Pırlantam ile Atın

Pırlantam, mutluluk ve sevginin bir ifadesi olan pırlanta yüzüklerin tasarımını çok titiz bir şekilde gerçekleştiriyor. Sevdiklerinize verebileceğiniz benzersiz hediyeler olan pırlanta yüzükler, birçok farklı modele ev sahipliği yapıyor. Evlilik tekliflerinin vazgeçilmezi olan pırlanta tektaşlar, zarif yapılarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Bunun yanı sıra çok daha şatafatlı bir yüzük ile teklif etmek isteyenlere pırlanta tamtur yüzükler sunuluyor. Öte yandan pırlanta safir yüzükler, pırlanta yakut yüzükler ve pırlanta baget yüzükler de Pırlantam ayrıcalığını üzerinde taşıyor.

Geniş Ürün Yelpazesi ile Aradığınız Pırlantaya Ulaşın

Pırlanta, elmas ve safir, yakut gibi özel taşlarla hareketlilik kazanan tasarımların her biri; farklı kategoriler üzerinden sizlerle buluşuyor. Zarafeti ve şıklığı bünyesinde barındıran tasarımlar, özel günler de dahil olmak üzere hayatın her alanında kullanılabilecek bir özelliğe sahip. Her bir üründe geçerli olan ücretsiz kargo seçeneği ile istediğiniz ürüne çok özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Ayrıca ürün sigortası ve sertifikası da bulunduğundan, göz alıcı pırlanta ürünleri güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Tasarımlarıyla Göz Dolduran Takılara Ücretsiz Kargo Seçenekleriyle Sahip Olun

Tasarımlarıyla göz dolduran pırlanta yüzük, bileklik, kolye, küpe; elmas, altın, erkek ürünleri, gerdanlıklar ve setler olmak üzere pek çok ürün kategorisi; aradığınız ürüne zahmetsiz bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Her bütçeye hitap eden ürünler arasından seçimde bulunabilir, sevdiklerinize benzersiz hediyeler sunabilirsiniz. Pırlantam, hayatın her alanında kullanabileceğiniz şık ve zarif tasarımlarıyla her zaman sizlerle!