Pubg Hesap Çalma Nasıl Yapılır? Pubg Mobile Hesap Çalma Teknikleri Nelerdir?
Gündem 71 Editörü • 17 Nisan 2021 22:15
Pubg Hesap Çalma Nasıl Yapılır? Pubg Mobile Hesap Çalma Teknikleri Nelerdir?

Pubg hesap çalma ya da PUBG Mobile hesap çalma popüler oyun platformu kullanıcıları tarafından yoğunlukla aranmaktadır. Bizlerde Gündem 71 Teknoloji editörleri olarak bu işlemin nasıl yapıldığını sizler için araştırdık.

PUBG Mobile, dünyanın en çok oynanan mobil oyunlarından biri olmakla birlikte özellikle Hindistan’da çok sayıda popülerlik kazandı. Ancak oyunun popülaritesi, hile araçlarını kullanarak oyunda hesap çalmaya çalışan bir dizi hacker’ın da bu alanda uzmanlık kazanmasına neden oldu.

PUBG Mobile geliştiricisi Tencent, hile yapanların oyunu mahvetmesini önlemek için adımlar atarken, hile önleme sistemini atlatmak için sürekli olarak yeni hesap çalma yöntemleri geliştiriliyor.

Pubg Hesap Çalma Nasıl Yapılır?

İnsanların PUBG Mobile üzerinden hesap çalma için ana yolu, Android cihazlarda değiştirilmiş APK’lardır. Bu APK’lar, aynı zamanda hilecilerin otomatik nişan alma, geri tepme yok ve hatta duvarları ve çimenleri görme gücü gibi yeteneklere erişmesine izin veriyor. Bir iPhone ve iPad kullanarak hile yapmak için çeşitli yollar vardır, ancak bunun için jailbreak’li bir cihaz gerekmektedir.

Pubg Hesabı Geri Alma

Pubg resmi web sitesinde yapılan açıklamada, Hesap güvenliği oyuncunun sorumluluğundadır, hesap kimlik bilgilerinin paylaşılmasından kaynaklanan herhangi bir olaydan PUBG sorumlu olmayacaktır. Değerli kişisel ve oyun bilgilerinizi korumak için Steam’den Mobil Steam Guard seçeneğini eklediğinizden emin olun. Steam Hesabınızı korumak için lütfen aşağıdaki bağlantıları takip edin:

  1. Hesap Güvenliği Önerileri
  2. Steam hesabınız değerlidir İşte onu nasıl kolayca koruyabileceğiniz

Gündem 71 Teknoloji