Ramazan Can ve Mustafa Kaplan Kırıkkale’de Devam Eden Yatırımları İnceledi
Gündem 71 Editörü • 29 Aralık 2022 22:22
Ramazan Can ve Mustafa Kaplan Kırıkkale’de Devam Eden Yatırımları İnceledi

Ak Parti Milletvekili Ramazan Can ve beraberinde İl Başkanı Mustafa Kaplan ile birlikte Kırıkkale’de devam eden yatırımları inceledi.

3 BİN 500 KİŞİLİK MODERN SPOR KOMPLESİ

İlk olarak 3 bin 500 kişilik spor komplesi inşaat alanını inceleyen Can ve Kaplan burada yetkililerden bilgi aldılar. Ziyaret ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan şu ifadelere yer verdi; “Yatırımlar devam ediyor. Kırıkkale 2023’e yatırımlarla, #TürkiyeYüzyılı’na yakışır modern yapılarla giriyor. 3.500 Kişilik Modern Spor Kompleksi Milletvekilimiz Ramazan Can ve İl Genel Meclis Başkanımız Murat Çaykara ile yapımına başlanan 3.500 kişilik spor kompleksi inşaat sahasında incelemelerde bulunduk. Rotamız 2023 Rehberimiz Recep Tayyip Erdoğan” ifadelerine yer verdi.

KIRIKKALE MİLLET BAHÇESİ

Daha sonra Can ve Kaplan Kırıkkale Millet Bahçesinde incelemelerde bulundu. İncelemeler sonrasında sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan şu ifadelere yer verdi; “Kırıkkale 2023’te Millet Bahçesine kavuşuyor. Milletvekilimiz Ramazan Can ve İl Genel Meclis Başkanımız Murat Çaykara ile yapımında sona gelinen Kırıkkale Millet Bahçesinde incelemede bulunduk. Hemşerilerimizin hoşça vakit geçirip, birbirinden farklı alanlarda sosyal Donatlara ulaşabilecekleri Millet Bahçesi Kırıkkale’mize hayırlı olsun. En büyük gücümüz birlik ve beraberliğimiz.” dedi.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!