Yaptığı ziyaret ile ilgili X hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Can; “Çok kısa zamanda Kırıkkale’de gönüllere giren, insana dokunan ülkemizin değişik yerlerinde çok başarılı işlere imza atan Sn.Valimiz Mehmet Makas Beyi ziyaret ederek Kırıkkale’mizi değerlendirdik… Böyle bir valimiz olduğu için gerçekten çok şanslıyız.” ifadelerine yer verirken, Vali Mehmet Makas ise Ramazan Can’ın gönderisine cevap olarak; “Sayın Bakanım Onur Verdiniz Teveccühünüz ve İyi Dilekleriniz İçin Müteşekkiriz Öncülüğünüzde Kırıkkalemize Hizmet Bizlere de Şeref Olacak” dedi.
Sayın Bakanım Onur Verdiniz🙏🏻
— Mehmet MAKAS (@makasmehmet34) October 14, 2023
Teveccühünüz ve İyi Dilekleriniz
İçin Müteşekkiriz🙏🏻🤲
Öncülüğünüzde Kırıkkalemize
Hizmet Bizlere de Şeref Olacak🙏🏻
🇹🇷🇹🇷🇹🇷
gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi