Rebul ile Mis Kokulu Kolonyalar
Gündem 71 Editörü • 27 Nisan 2021 16:18
Rebul ile Mis Kokulu Kolonyalar

Rebul markası, ilk kez İstanbul kurulmuştur. Beyoğlu’nda ilk kez çıkan lavanta kolonyası ile meşhur olmuştur.  Lavanta kolonyası, ilk kez Rebul markası ile bilinmiştir. Son yıllarda kolonyanın dışında parfüm ve duş jelleri de oldukça popülerlik kazanmıştır. 

Rebul kolonya çeşitleri, çoğu kişi tarafından merak edilir. Her koku zevkine göre çeşitler mevcuttur. Belirli kesimler tarafından, sevilen bir markadır. İlk lavanta kolonyası, lavantalar kullanılarak üretilmiştir. 

Rebul Kolonya Çeşitleri 

Rebul kolonya çeşitleri birbirinden farklıdır. Türk kültüründe kolonyanın ayrı bir yeri vardır. Misafirlikte ve bayram gibi özel günlerde kolonya ikram edilir. Evlerde her zaman kolonya bulundurulur.  Rebul kolonya şişe tasarımları da oldukça beğenilir.  Ayrıca şişelerde bulunan logo tasarımları da ilgi çekicidir. Diğer kolonya modellerine göre daha kalıcı bir kokusu ve esansı vardır.  

Kolonyalara farklı isimler verilmiştir. Aqua çeşitte, limon bulunur. Rebul ice içerisinde turunçgil bulunur. https://www.kozmela.com/rebul  sitesine girerek, Rebul kolonya çeşitlerini detaylı olarak inceleyebilir, güvenle alışveriş yapabilirsiniz.  Ürünlerin orjinal boyunun yani sıra, çeşitli deneme boyları da vardır.