Roll up Banner
Gündem 71 Editörü • 28 Şubat 2023 22:45
Roll up Banner
Kırıkkale Haber

Pratik kullanıma sahip bir reklam tanıtım aracı isteyenler bu konuda roll up banner kullanabilirler. Reklam ve tanıtım standını anında kurup etkili bir tanıtım yaptıktan sonra da kolayla toplayabilirsiniz. Böylece çanta içinde pratik bir şekilde tanıtım yapabileceğiniz reklam aracınızı yanınızda taşıyabilirsiniz.

Rol up banner bir reklam bayrağından ve bir de bu bayrağın alt ve üst kısmındaki metallerden oluşmaktadır. Sarmal bir yapıya sahip olan bayrak kısmında tanıtımını yapacağınız kısım yer almaktadır. Bu kısmı açıp metal kısımlara taktığınızda sistem ayakta duracaktır. İstediğiniz anala bu standı kurum firmanızın, kurumunuzun tanıtımını veya ürün tanıtımı yapabilirsiniz. İşiniz bittiğinde ise sarmal yapı kendi kendine sarılıp kapanacaktır. Metal kısımları ve bayrağı içine koyabileceğiniz bir de çantanız olacaktır. Böylece parçaları çanta içine koyarak rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Roll up Banner Kullanımı

Tanıtımınızı rahat bir şekilde yapabilmek için uygun bir araca ihtiyacınız varsa bunun için roll up banner kullanabilirsiniz. Bu reklam aracını kullanarak etkili bir şekilde kullanmak için https://bayraksantekstil.com.tr/rollup-banner/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.