Rotring Kalem
Gündem 71 Editörü • 10 Ekim 2022 17:39
Rotring Kalem

Rotring kalemleri, 100 yılı aşkın bir süredir yapılan bir Alman çizim ve çizim kalemleri markasıdır. Teknik doğrulukları, dayanıklılıkları ve güvenilirlikleri nedeniyle dünya çapında popüler kalem çeşitleri olarak bilinmektedir. Bu markanın üretimini yaptığı kalemler bilinen en kaliteli çizim kalemleridir. Rotring kalem yüksek kaliteli çizim ve çizim kalemlerinin yanı sıra teknik kalemleri ve mekanik kurşun kalemleri ile tanınırlar. 

Bu marka aynı zamanda tükenmez, jel ve rollerball çeşitleri de dahil olmak üzere bir dizi farklı türde kalem üretmektedir. Ancak, en çok dolma kalem modelleri ile ünlüdürler. Dolma kalemler iki ana stilde üretilmektedir. Bu modeller kartuş ve dönüştürücü şeklindeki dolma kalemlerdir. Bu model dolam kalemlerin mürekkebi kullanma stili farklılık göstermektedir.

Rotring Kalem Kalitesi

Rotring kalem modelleri farklı amaçlarla kullanılmak üzere seçilmektedir. Bu kalemler çizim kalemleri, kaligrafi kalemleri, boya kalemleri ve kurşun kalemler şeklinde sıralanabilir. En popüler ürünleri, diğer dolma kalemler gibi uç yerine mürekkep kartuşu kullanan Rapidograph kalem serisidir. Tüm bu kalem çeşitleri kendi alanında en kaliteli ürünlerdir. https://www.guvensanat.com/rotring sayfasını ziyaret ederek buradaki kalemlerden satın alabilirsiniz.