Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu Kırıkkale 6. İl Kongresine Katıldı
Gündem 71 Editörü • 26 Aralık 2021 10:55
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu Kırıkkale 6. İl Kongresine Katıldı

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu partisinin Kırıkkale İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 6. İl Kongresine katıldı.

Karamollaoğlu, burada yaptığı konuşmada ülke için yapılanları görmezden gelmediklerini ve bu yüzden de iktidar partisine müteşekkir olduklarını söyledi.

Meydana gelen problemlerin çözümünde tüm siyasi partilerin üzerine önemli sorumlulukların düştüğünü hatırlatan Karamollaoğlu, “Bu problemlerin çözülmesi, sıkıntıların giderilmesi siyasi partilerin her birinin görevidir, arzusudur. Ancak biz problemleri görüşürken, çözüm önerilerini ortaya koyarken ille de birbirimizi tahkir etmek, birbirimize hakaret etmek mecburiyetinde miyiz? Üzülerek ifade ediyorum ama geçmişte elbette tenkitler oldu, olacaktır. Bu gayet tabi bir iş. Farklı görüşler var. Ama ben siyasetin bu kadar gerildiğine, insanların bu kadar ağır bir şekilde tahkir edildiğine emin olun şahit olmadım. 50 yıldır siyasetin içindeyim.” dedi.

İktidar partisine teşekkür eden Karamollaoğlu şöyle konuştu: “Bu ülke bizim, bu ülke hepimizin. Bu ülkeyi ayağa kaldırmak, içine sürüklendiği problemlerden kurtarmak bizim görevimiz. Biz iyi yapılan işe de iyi deriz. Allah razı olsun imam hatip okulları açıldı. Başörtüsü problemi çözüldü. Bundan dolayı iktidar partisine müteşekkiriz. Biz bu yapılanı görmezden gelemeyiz. Ama yapılmayanı görmek de bizim vazifemiz. Onu telafi etmek de bizim vazifemiz.”

Karamollaoğlu, kongre sonrasında yeniden bir hamle yapılarak halkla kucaklaşılması gerektiğini sözlerine ekledi.

Anadolu Medya

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!