Saç Ekimi İstanbul ve Ankara’da Yoğun ilgi Görüyor
Gündem 71 Editörü • 24 Nisan 2021 13:46
Saç Ekimi İstanbul ve Ankara’da Yoğun ilgi Görüyor
Kırıkkale Haber

Saç, insanların doğal ve estetik aksesuarıdır. Bu nedenle herkes saçına özen gösterir ve güzel görünmesini ister. Çeşitli nedenlerden dolayı yaşanan saç kayıpları birçok kişinin yaşam kalitesinin düşmesine neden olur. Özellikle sosyal hayatın ve iş hayatının içinde olan kişiler için bu durum daha can sıkıcıdır. 

Büyük şehirlerde yaşayan kişiler yoğun iş tempoları ve sosyal yaşamlarından dolayı genel olarak daha fazla bakımlı görünmek ister. Bu nedenle büyük şehirlerde uygulanan saç ekimi operasyonlarının sayısı daha fazladır. Türkiye’de en fazla saç ekimi İstanbul’da yapılır. Metropol hayatı ve yoğun nüfus bu durumu fazlasıyla etkiler. İstanbul’da ve Ankara’da en çok tercih edilen saç ekim merkezlerinin başında Emphair yer alır. 25.000’den fazla başarılı operasyonu gerçekleştiren Emphair’in, dünya markası olma yolunda ilerlediği görülür.

Saç Ekimi Operasyonlarının Artmasının Nedeni Nedir?

Saç ekimi, kellik problemini kalıcı olarak tedavi eden bir operasyondur. Mikrocerrahi operasyon sınıfında bulunan saç ekimine, Türkiye’de ilk uygulanmaya başladığı yıllarda güvensizlikten kaynaklanan bir önyargının oluştuğunu görebilirsiniz. Zaman içerisinde saç ekimine dair yeterli şekilde bilgilerin paylaşılması ve insanların, operasyonun güvenilirliğine tanık olması, saç ekimi operasyonlarına bakışın değişmesini etkileyen faktörler arasındadır. 

Emphair Saç Ekim Merkezi, kadın ve erkeklerin doğal saçlarına kavuşarak daha mutlu bir yaşam sürmelerini sağlar. Türkiye’nin en büyük iki şehrinde ve yurt dışında hizmet veren Firma, başarılı operasyonları sayesinde hasta memnuniyeti en yüksek olan saç ekim merkezlerinin başında yer alır. 

Başarısız geçen Saç Ekimi Operasyonları Düzeltilebilir mi?

Saç ekimi operasyonlarında uzmanlık son derece önemlidir. Tecrübesi veya eğitimi yeterli olmayan kişiler tarafından yapılan saç ekimi operasyonlarında aksilik çıkması söz konusudur. 

Başarısız saç ekimi operasyonlarında en çok karşılaşılan olumsuz durumlar arasında; seyrek ekim yapılması, donör bölgenin aşırı derecede seyreltilmesi, saç kökü yönünün doğru ekilmemesi ve ön saç çizgisinin yüze uygun şekilde tasarlanmaması yer alır. Bu sorunların düzeltilebilmesi için yeniden bir saç ekimi operasyonu yapılması gerekir. 

Emphair Saç Ekim Merkezinin profesyonel saç ekimi ekibi, yıllardır kaliteli hizmetler verir. Uzmanlığını kanıtlamış deneyimli hekimlerin ve eğitimlerini tamamlamış sağlık çalışanlarının sayesinde her saç ekimi operasyonu başarılı şekilde sonuçlanır. 

Firma hem tüm Türkiye’den hem de yurt dışından birçok kişinin bu sorundan kurtulmasına olanak vermiştir. Saç ekimi ve daha fazlası ile ilgili firmanın https://www.emphair.com/tr/sac-ekimi/ sayfasına bakabilirsiniz. Ayrıca uzmanlarını da arayarak olası sorunlarınızı çözmek için adım atabilirsiniz.