Sadettin Saran “En Hayırsever Liderler” Arasında Yer Aldı
Gündem 71 Editörü • 5 Temmuz 2020 09:05
Sadettin Saran “En Hayırsever Liderler” Arasında Yer Aldı

Saran Group Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran, Capital Dergisi’nin gerçekleştirdiği “Türkiye’nin Gönlü Zengin 50 İş İnsanı Araştırması”nda yine yer aldı.

Hayatında elde ettiği tüm başarıları spora borçlu olduğunu ve kazanımlarını spor sayesinde topluma geri verdiğini her fırsatta dile getiren Saran, 2019 yılında en çok bağış yapan 30. lider oldu.

SADETTİN SARAN, EN HAYIRSEVER LİDERLER ARASINDA YER ALDI

Ekonomik durgunluğa rağmen iş yatırımlarını geliştiren ve spor sayesinde toplumsal katkı sağlayan Saran Group, 2019 yılında gerçekleştirdiği bağışlarla pek çok spor organizasyonu ve profesyonel sporcuya destek oldu.

Bu doğrultuda Saran Group Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran, bir kez daha Capital Dergisi’nin “Türkiye’nin Gönlü Zengin 50 İş İnsanı Araştırması”nda yer aldı. Sadettin Saran, 2019 yılı içerisinde Saran Group çatısı altında yaptığı 15.157 TL’lik bağışla, listenin 31. sırasında yer aldı. Saran Group Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran, 2015 yılı araştırmasında ise 28. sırada yer almıştı. Bilindiği üzere pandemi döneminde Kırıkkale’ye yaptığı desteklerle de hemşehrilerinin her zaman yanında olduğunu gösteren Saran, spor sayesinde elde ettiği kazanımlarla toplumsal değer yaratmaya önümüzdeki yıllarda da devam edecek.

gonlu-zengin-is-adamlari-sadettin-saran-2019 Sadettin Saran "En Hayırsever Liderler" Arasında Yer Aldı

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!