Safir, Yakut, Zümrütlerde %50 Toptancı İndirimi!
Gündem 71 Editörü • 27 Temmuz 2020 10:18
Safir, Yakut, Zümrütlerde %50 Toptancı İndirimi!

Dikkat çeken görüntüsü, büyüleyici zarafeti ve gözleri kamaştıran ihtişamı ile zümrüt yüzükler sizleri bekliyor. Kadınların kalbine giden yol olan pırlantalar Lalpırlanta’da %50 indirim ile satışta!

Özel günlerde sevdiğiniz kadının aklını başından almak istemez misiniz? Kadınların şıklığına ayrı bir naiflik katan pırlantalar, sevdiğinizi mutlu etmek için tam da aradığınız şey. Işıl ışıl parıldayan zarif yüzükler, kolyeler ve küpüler ile sevdiğiniz kadını mutlu edin!

Aşkınızın sembolü olan pırlanta tektaşlar sevgilinize olan sonsuz sevginizi ifade etmeniz için tam olarak ihtiyacınız olan şey. Lalpırlanta’da birbirinden farklı zarif ve şık yüzük modelleri sizin için indirimli fiyatlar ile satışta.

Kısa Süreli %50 İndirim Fırsatını Kaçırmayın

Lalpırlanta’da birbirinden şık ve zarif pırlanta modelleri %50 indirim fırsatı ile satışa çıktı. Tüm pırlanta yakut yüzükler %50 indirim ile sınırlı sayılardaki stoklarla satışta! Yarı yarıya uygulanan indirim fırsatını ve sınırlı sayılardaki stokları kaçırmadan hemen; pırıl pırıl parıldayan, sevgilinizin güzelliğine ayrı bir boyut katacak pırlanta modellerini kaçırmayın!

Üstelik sadece yakut yüzükler değil, pırlanta safir yüzükler de %50 indirimli olarak satışta. Masmavi ışıltısı ile sevdiğinizin aklını başından alacak pırlanta safir yüzükler kısa süreli indirim ile kısıtlı sayılardaki stoklarla satılmakta. Lalpırlanta’nın kısa süreli bu kampanyasından fırsatlar sone ermeden hemen yararlanın.

Üstelik Bakım Garantisi ve Ücretsiz İade İmkanıyla!

İhtişamıyla tüm gözleri üzerine çeken pırlanta modelleriyle yıllardır hizmet vermekte olan Lalpırlanta’da, tüm ürünlerde geçerli 7 günde ücretsiz iade fırsatı takıları daha da cazip kılmış durumda. Aldığınız ürünü beğenmediğiniz taktirde 7 gün içerisinde sorunsuz bir şekilde hiçbir ücret ödemeden iade edebilirsiniz.

Aynı zamanda ücretsiz kargo imkanı, 3D güvenli alışveriş teknolojisi ile maksimum güvenlik ve bakım garantisi de sunulmakta. Lal pırlanta, müşterilerinin memnuniyetine çok önem veren bir aksesuar firması olduğu için müşterisi için tüm imkanlarını kullanıyor. Tüm bu fırsatların yanında, Lalpırlanta’da yer alan takı modellerinin tamamında aksesuar sertifikası da var. 

Sevgilinizi mutlu edecek şık pırlanta size gönderilirken yanında bir de zarif bir mücevher kutusu da hediye olarak geliyor.