Saran Group 21. Spor Salonunu Açtı
Gündem 71 Editörü • 8 Nisan 2021 20:58
Saran Group 21. Spor Salonunu Açtı

Saran Group Yönetim Kurulu Başkanı Kırıkkaleli hemşehrimiz Sadettin Saran, gençlere sporu sevdirmek misyonuyla ülkemizde inşa ettirdiği spor salonlarının 21.sini Elazığ’da açtı.

Türkiye’de devletten sonra en çok spor tesisi açılışı yapan kurumların başında gelen Saran Group, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün adını taşıyan 21. spor salonunu Elazığ’da açılışını yaptı.

SARAN: “ANADOLU’DA 21. SPOR SALONUMUZU AÇTIK”

Açılış töreninde değerlendirmeler yapan iş adamı Sadettin Saran, “Bugüne kadar Anadolu’da 20 spor salonu açtık. Bugün de hep beraber 21.’sini açıyoruz. Bu gururlu bizlerle beraber olduğunuz için hepinize çok teşekkür ediyorum. Ben bugün sahip olduğum her şeyi spora borçluyum ve spordan kazandığımı da yine spor üzerinden gençlerime ve ülkemize katkı sağlamak amacında ilerlemeye çalışıyoruz. Tolstoy´un sevdiğim bir sözü vardır; ‘Yaşadığınla değil yaşattıklarınla hatırlanırsın’ diye. Biz de bu ülkenin gençlerine birazcık ümit olabiliyorsak, çorbada tuzumuz oluyorsa ne mutlu bize. Hepinize tekrar teşekkür ediyorum ve spor salonumuzun inşallah sizlere hayırlı ve faydalı olmasını diliyorum” dedi.

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!