Şehit İsimleri Cadde, Sokak ve Park Alanlarına Verildi
Gündem 71 Editörü • 1 Ekim 2019 17:54
Şehit İsimleri Cadde, Sokak ve Park Alanlarına Verildi

Kırıkkale Belediyesi Ekim ayı meclis toplantısı Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’nın başkanlığında gerçekleştirildi.

Belediye Meclis toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Belediye Meclis üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri katıldı. Meclis toplantısı bir önceki aya ait karar özetinin okunup oylanması ve komisyon raporlarının okunmasıyla başladı.

Gündem maddeleri arasında yer alan Şehit isimlerinin cadde, sokak ve park alanlarına verilmesi husus ve Bağlarbaşı Mahallesi Köroğlu Caddesinin isminin Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin’in isminin verilmesi husus görüşüldü.

Yeni Mahalle 172. sokak Şehit Uğur Şahin, Bağlarbaşı Mahallesi 819. sokakta bulunan parkın Şehit Nazır Elitok, Bahçelievler Mahallesi bisiklet ve yürüyüş yolunun Ferdican Altunkaş yürüyüş yolu, Etiler Mahallesi 1188 sokağın isminin Turgay Uğantaş sokak ve son solarak Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin’in isminin Bağlarbaşı Mahallesi Köroğlu Caddesine verilmesi oy birliği ile kabul edildi. Toplantının ardından Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, alınan kararların hayırlı olması temennisinde bulundu.

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!