Sema Uzar Güzellik Merkezi
Gündem 71 Editörü • 6 Mart 2022 21:13
Sema Uzar Güzellik Merkezi

Kırıkkaleli bir iş adamı olan Bora Uzar ile yılbaşında evlenerek UZAR ailesine katılan Sema Uzar’a eşi, ilk sevgililer gününde İstanbul’un ilçelerinden biri olan Ataşehir’de lüks bir plaza satın alarak güzellik merkezi açılışı yaptı. Sema Uzar’ın güzellik merkezi, yeni açılmasına rağmen oldukça fazla ilgi ile karşılandı. Protez tırnak, ipek kirpik, cilt bakımı ve microblading işlemlerinin yapıldığı Sema Uzar Güzellik Merkezi, kısa sürede çoğu kadının gözdesi haline geldi.

  Kısa sürede açılan Sema Uzar Güzellik Merkezi internet sitesi ile hizmet fiyatları ve yapılan hizmetlerden bazı fotoğraflar müşterilere sunuldu. Ayrıca internet sitesinde işlemlerin detaylı fiyatlarından çalışma saatlerine kadar birçok bilginin yer aldığı görülmekte. İnternet sitesinde paylaşılan verilere göre hizmetler paket halinde sunuma koyuldu. Paketleri açıklayacak olursak; ipek kirpik paketinde, kirpik laminasyonu, kirpik liftingi ve ipek kirpik hizmetleri, protez tırnak paketinde, kalıcı oje, manikür, pedikür, kalıcı oje çıkarma ve protez jel dolgu bakımı hizmetleri, microblading paketinde ise kalıcı eyeliner, kalıcı dipliner ve dudak kontürü hizmetlerinin sunulduğu görüldü. Tüm hizmetlerinin bir ay boyunca garantili olduğunu söyleyen Sema Uzar, kısa sürede büyük bir üne kavuştu.

  Güzellik Merkezinde yapılan işlemler ile ilgili yapılan açıklamalarda Sema Uzar; ‘Kaşlarınızı yüzünüze göre, istenilen şekilde, detaylı ölçümler yapılarak şekillendiriyoruz. 1 ila 1.5 saat arası süren bu işlem sonrasında 1 yıl boyunca kalıcılık elde edilir. İpek Kirpik Uygulaması ile Sizde İstediğiniz Kirpiklere Kavuşabilirsiniz. İşlem süresi yaklaşık 1.5 saat sürmektedir. Ortalama 1 ay kalıcılığı vardır. İstenilen yoğunluk ve uzunlukta kirpik tasarımı, isteğinize göre yapılacaktır.’ İfadelerini kullandı.

  Yapılan tüm işlemleri sosyal medya sitesinde yayınlayan Sema Uzar, gelen müşteri yorumları ile sektörde oldukça başarılı olduğunu kanıtlamış durumda. Ayrıca uzman ekibi ve sunduğu kaliteli hizmet ile işlemlerinin uygun fiyatlarda olması, Sema Uzar Güzellik Merkezi hakkında en çok konuşulanlar arasında. Sema Uzar Güzellik Merkezinin, haftanın yedi günüde hizmet vermesi kullanıcıların gözünden kaçmadı. Türkiye’nin en kaliteli ekipmanlarını kullanan Sema Uzar, yapılan yorumlara göre birçok kadının gönlünü fethetmiş durumda.

  Sizde Sema Uzar Güzellik Merkezi internet sitesini ziyaret ederek yapılan işlemler hakkında bilgi sahibi olabilir ve randevu alabilirsiniz.