Set Üstü Ocak Fiyatları
Gündem 71 Editörü • 29 Aralık 2021 23:07
Set Üstü Ocak Fiyatları

Set üstü ocaklar yenilenen mutfakların ve zenginleşen dekorasyonların vazgeçilmez ürünüdür. Farklı modelleri ve her modelin farklı özellikleri bulunmaktadır. Set üstü ocak fiyatları da bu özelliklere ve tasarımlara bağlı olacak şekilde değişiklik göstermektedir. Ürünün özelliklerinin yanı sıra dış görünüşü de oldukça önemlidir. Dolayısıyla mutfak dekorasyonuna en çok uyan modeli tercih edilmektedir. Yemeklerin daha çabuk ve istenilen kalitede pişmesi için en alternatif ocak çeşitleridir. Çakmak sistemiyle çalışmaktadır ve güvenlik sistemleri bulunmaktadır. 

Set Üstü Ocak Özellikleri 

Ocak seçiminde dış görünüşünün ya da şıklığının yanı sıra işlevselliğinin ön plana çıkarılması önemlidir. Set üstü ocak fiyatları her birinin işlevselliğine bağlı olarak belirlenmektedir. Ölçülerinin koyulacağı alanla uyumlu olması gerekmektedir. Üzerine konulan tencerelere direkt olarak ısı aktarımı yapabilmektedir. 

Bunun yanı sıra yemeğin pişme seviyelerine bağlı olarak ateş kısılabilir ya da harlanabilir. Çakmak sistemiyle çalışan bu ocakların her gözünün kendine ait bir çakmağı bulunmaktadır. Tencere, tava, cezve ve ızgara gibi birçok mutfak eşyası üzerinde kullanılabilir. Modellerini incelemek için https://www.kumtel.com/set-ustu-ocak sitesini ziyaret edebilirsiniz.