Sezer ve Saygılı Yatırımcılar İçin Görüşmeler Yapıyor
Gündem 71 Editörü • 25 Şubat 2020 10:39
Sezer ve Saygılı Yatırımcılar İçin Görüşmeler Yapıyor

Her fırsatta Kırıkkale için gerek bakanlıklar gerekse Genel Müdürlüklerde girişimlerde bulunan Kırıkkale Valisi Yunus Sezer ve Belediye Başkanı Mehmet Saygılı Ankara’nın ardından İstanbul’da yatırımlar için girişimde bulunuyorlar.

ÇEŞİTLİ TOPLANTILAR YAPILDI

Ankara’da her fırsatta yatırım ve yapılacak çalışmalar için girişimlerde bulunan Kırıkkale Valisi Yunus Sezer ve Belediye Başkanı Mehmet Saygılı İstanbul’da 2 gün süren ziyaretler gerçekleştirdiler ilk olarak İş Adamları Vakfında Kırıkkale hakkında bilgiler vererek yatırımcıların gelmesi ile valilik belediye ve ilgili birimlerin destek vereceğini ifade ettiler.

AVANTAJLAR ANLATILDI

İş Adamları Vakfında ziyaretinde Vali Sezer ve Başkan Saygılı, Organize Sanayi Bölgesi ve yatırm yapıla bilecek yerler hakkında bilgiler verdiler. Tekstil yatırımcıları ve müteşebbisler ile bir araya gelerek Kırıkkale’nin avantajlarını anlattı, ilimize yatırım için davette bulundu. Olumlu geçen görüşmelerin önümüzde ki süreçte devam etmesi bekleniyor. Vali Sezer ve Belediye Başkanı Saygılı İstanbul’da Kırıkkale için çeşitli ziyaretlerde bulundular.

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!