Sinerji, Kırıkkale Muhtarları İle Buluştu
Gündem 71 Editörü • 21 Aralık 2022 18:42
Sinerji, Kırıkkale Muhtarları İle Buluştu

Sinerji Silah ve Mühimmat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Duman’ın daveti üzerine Sinerji A.Ş.’de gerçekleşen muhtarlar buluşması hafta sonuna damga vurdu.

Merkez ilçe mahalle muhtarlarının katıldığı davette Sinerji A.Ş.’nin faaliyet alanları, sosyal sorumluluk projeleri ve güncel konular üzerine bir toplantı gerçekleştirildi.

Fabrika alanı ve ürün ağacını inceleyen mahalle muhtarları, Kırıkkale’de faaliyet gösteren böyle bir firmanın varlığının gurur kaynağı olduğunu dile getirdi. Yemek sonrası Adnan Duman’ın yaptığı bilgilendirme toplantısında firmanın mevcut faaliyet alanları, önümüzde ki dönemlerde gerçekleşecek projeler ve Savunma Sanayi’nin Kırıkkale’de ki yeri ve öneminden bahsedildi. Kırıkkale’nin söylenenin aksine savunma sanayiinde daha gerilerde olduğunu ancak hep birlikte bunun aşılıp zirveye yerleşecek kapasitede olduğunu söyleyen Adnan Duman, “35’i mühendis olmakla birlikte 276 çalışanımızla canla başla çalışıp Kırıkkale’yi bu alanda arzu edilen noktaya getirmenin çabasını veriyoruz” dedi.

SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNDE BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ

Sosyal Sorumluluk Projelerinden de bahseden Adnan Duman, “Bu noktada Kırıkkalemizin her mahallesinde fedakarca görevlerini yerine getiren değerli muhtarlarımızla işbirliği içerisinde olmamız doğru adımlar atmak noktasında büyük önem arz etmektedir. Hiç kuşkusuz vatandaşlarımıza ulaşırken çalacağımız ilk kapı siz çok kıymetli muhtarlarımız olacaksınız.” dedi.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!