Sinerji Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı Büyük Bir Katılımla Düzenlendi
Gündem 71 Editörü • 7 Ocak 2023 16:47
Sinerji Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı Büyük Bir Katılımla Düzenlendi

1000’in üzerinde kişinin ağırlandığı toplantıda Sinerji Silah ve Mühimmat A.Ş. çalışanları ve aileleri yer aldı.

Yemeğin ardından konuşan Sinerji A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Duman; “Yoğun bir şekilde geçen yılın ardından bugün burada biraz olsun kafamızın dağılması ve iş haricinde birlikte vakit geçirebilmek için toplanmış bulunmaktayız. 2022 yılında yoğun iş temposu, ekonomik bunalım ve birçok olumsuzluklara rağmen bizleri yalnız bırakmadığınız bu zorlu mücadelede bizlere destek olduğunuz için çok teşekkür ederim.” dedi.

SİNERJİ A.Ş. ÇALIŞANLARINDAN SONSUZ DESTEK

2014 yılında kurduğumuz şirketimizin bugünlerini o zamandan planlamış ve öngörmüştük. Bugün ise ilerleyen zamanların hayalini kurmaktan ziyade yine planlamasını yapıyoruz. sizlerin verdiği destek ve güç ile yarınları planlarken hiç zorlanmadığımı ve bu planlanan herşeyi meşakkatli olmasına rağmen çok verimli ve düzenli bir şekilde gerçekleştireceğimizden eminim. Yolun başından beri birlikte emek verdiğimiz yol arkadaşlarıma da ayrıca teşekkürü borç bilirim diyen Adnan Duman, “Girmiş olduğu siyasi süreç ile ilgili ayrıca biliyorsunuz siyasi bir sürece girdik. Bazı hedeflerimiz var. Bu hedeflerimizi gerçekleştireceğimizden sizlerin sayesinde eminiz. Bu süreçte üzerimize çok geldiler ve gelmeye de devam edecekler. Bu yola girerken çalışma arkadaşlarıma sorduğumda her ne olursa olsun sonuna kadar yanımda olduklarını dile getirmeleri beni ayrıca güçlendirmiş ve cesaretlendirmiştir. Hala önümüzde maksimum 6 aylık bir zaman dilimi var. Bu zaman diliminde beni yalnız bırakmayacağınızdan desteklerinizi esirgemeyeceğinizden eminim. Bu yol hepimizin yolu, bu yol kendini adamışların ve çok çalışanların yolu. Birlikte çok çalışacağız ve ailelerimiz için Kırıkkalemiz için sonuna kadar yürüyeceğiz” dedi.

%94’E ULAŞAN MAAŞ ARTIŞI

2022 yılında yapılan maaş artışlarından bahsederken, yıl sonu değerlendirme toplantısında muhakkak 2023 yılı için gerçekleştireceğimiz maaş artışları da beklenen bir haber olmuştur. Daha önce ki yıllarda olduğu gibi sizleri enflasyona, mevcut ekonomik bunalıma ezdirmeyecek bir çalışma yaptık. Geçen yıl biliyorsunuz 3 ayda bir maaş artışları yaparak ekonomik olarak yıpranmamanızı sağlamaya çalıştık. Umarım bu yıl bu maaş artışlarını yapmak durumunda kalmayız. Ancak ekonominin kötü gidişatı devam ederse de sizleri yine ezdirmeyeceğimizi buradan deklare ederim diyen Adnan Duman, “Hükümetin açıkladığı %54’lük asgari ücret artış oranını bizde tüm personelimize aynen uygulayacağız. Ayrıca Sinerjinin her zaman olduğu gibi fark yaratma sorumluluğu var. Bu nedenle de mavi yaka personellerimize yıl içerisinde 2 maaş fazla vererek toplamda 14 maaş, idari personellerimize de yine yıl içerisinde 3 maaş fazla vererek toplamda 15 maaş verilerek aylık ortalama maaş zammının %94’lere yükseltiyoruz.” dedi.

sinerji-adnan-duman-yil-sonu-toplantisi-4 Sinerji Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı Büyük Bir Katılımla Düzenlendi
sinerji-adnan-duman-yil-sonu-toplantisi-3 Sinerji Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı Büyük Bir Katılımla Düzenlendi
sinerji-adnan-duman-yil-sonu-toplantisi-2 Sinerji Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı Büyük Bir Katılımla Düzenlendi

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!