Şişme Mont Bayan Tasarımları
Gündem 71 Editörü • 24 Şubat 2021 21:21
Şişme Mont Bayan Tasarımları

Şişme mont bayan genellikle zayıf bayanların tercih ettiği bir mont modelidir. Kollu ya da kolsuz modelleri mevcuttur. Şapkalı veya şapkasız seçenekleri bulunur. Çeşitli renk seçenekleri bulunur. Zayıf bayanlar genel olarak zayıf olmaktan memnun değildir. Bu nedenle kaşe montlar onları zayıf gösterdiği için genelde şişme mont tercih ederler. Şişme montun kolsuz modelleri de mevcuttur. Güzel bir kazak ile çok güzel bir şekilde kombin edilebilir.

Şişme Mont Tesettür Modelleri

Şişme mont bayan tesettür modelleri de bulunur. Güzel tesettür kombinelerinin üzerine yakıştırılır. Yine kollu ya da kolsuz modelleri bulunur. Şapkalı ya da şapkasız iç kısmı tüylü ya da tüysüz birçok model seçeneği ile karşı karşıya kalabiliriz. Üst kısımları desenli, pul detayları bulunan, ya da düz modeller mevcuttur. Diz kapağı altında ya da üstünde olabilir.

Şişme Mont Yıkama Talimatları Nelerdir?

Şişme mont bayan yıkama şartları bulunur. Bunlar uzun program yıkamaları ile montunuz yıpranır. Daha uzun ömürlü olması için tüylü şapkası olanlar için şapka çıkma yerinden şapkasını çıkarabilirsiniz. https://www.hadisegiyim.com.tr/sisme-mont-198 sitesinden satın alabilirsiniz.