Siyah Banyo Musluğu Nedir?
Gündem 71 Editörü • 27 Eylül 2022 22:29
Siyah Banyo Musluğu Nedir?

Takılmış bulunduğu borunun ya da kabın içinde bulunan akışkanı, istenildiğinde akıtabilecek düzeneği bulunan araçlara genel olarak musluk adı verilmektedir. Evde genelde tuvalet, banyo ve mutfak gibi ıslak hacimlerde bulunurlar ve ya, eviye bataryası, banyo bataryası, lavabo bataryası gibi adlarla anılırlar. Sıradan banyolardan, klasik batarya renklerinden sıkılanlar için siyah banyo musluğu ve lavabo bataryaları muhteşem bir seçimdir. Soğuk renkleri sevenler için siyah banyo muslukları tercih edilirken, tasarımda sıcaklığı sevenler için ise bronz renkteki bataryaları tercih etmeleri uygun olacaktır.

Siyah Musluklar Kullanışlı Mıdır?

Doğru lavabo musluğu rengi kullanıcıdan kullanıcıya değişiklik göstermektedir. Siyah banyo musluğu hem kullanışlı hem de şık olarak tasarlanmışlardır. Temizlik işlemi kolay olarak yapılmaktadır. Temizlik maddesini öncelikle yumuşak, tüysüz bir yün beze sürün ve eviye bataryasını silin. Sonrasında maddeyi belirtilen süre boyunca bataryanın üstünde bırakın ve ardından dikkatlice temiz suyla durulayın. Son olarak bataryayı kuru bir bezle kurulayın. Karbonat pek çok alanda olduğu gibi musluk temizliğinde de güvenle kullanabileceğiniz doğal yöntemler arasında yer almaktadır. Bir fırça yardımı ile karbonatı muslukları temizlerken kullanabilirsiniz. 

Fırçanın üzerine döktüğünüz karbonat ile musluğu dikkatlice ovalayın ve soğuk su ile durulayarak yıkama işlemini tamamlayın. Siyah banyo musluğu dikkatli temizlendiği zaman boya akma sökülme gibi sorunlar yaşatmamaktadır. Özel kaplama muslukların temizliğinde, kimyasallar içeren temizlik ürünlerini kullanmamaya özen gösterilmelidir. Siyah banyo musluk çeşitleri ve farklı tasarımlarıyla https://www.masseyapi.com/kategori/siyah-banyo-bataryası adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.