Son Teknoloji Mini Casus Kamera
Gündem 71 Editörü • 6 Haziran 2023 22:59
Son Teknoloji Mini Casus Kamera

Son teknoloji mini casus kamera kapsamlı çözümlerle ayrıcalıklı bir fırsat sunar.  Teknolojik açıdan gelişmiş ürünlerimiz, çeşitli projelerinizde faydalı olacaktır.

1 hafta kayıt yapan casus kamera HD kalite görüntü kapasitesi ile fark yaratmaktadır. Renkli görüntü ve ses kaydı yapan özelliği sayesinde teknik açıdan üstünlükle kayıtları tamamlayabilirsiniz. Harekete duyarlı casus kameralarda bir hafta aralıklı şarj olan bir kayıt imkanı elde etmiş olursunuz.

Mini Casus Kamera Nerede Kullanılır?

Mini casus kameralar genellikle işle ilgili projelerde kullanılıyor.  Kurumsal kimlik geliştirme amacıyla yapılan proje çalışmalarında casus kamera takılarak müşteri karşılama gibi kontrollere bakılabilmektedir. Casus kameralar yasa dışı kullanım olmadan uygulanması gereken cihazlardır. Bunun haricinde uygulamalardan firmamız sorumlu değildir.

1 Hafta Kayıt Yapan Kamera Özellikleri

1 hafta kayıt yapan casus kameraların şarj özellikleri tek seferde 12 saat kadardır. Aralıksız olarak video kaydı yapılan bu süre ardından yeniden şarj edildiğinde bir haftalık kayıt süresine devam edilebilir.

Kayıtları görüntü özellikleri açısından yüksek çözünürlüğe sahiptir. Canlı bir görüntü yanında ses kaydı ile beraber kayıt inceleme, isteğe ve prosedüre göre silme imkanı sunar. Güçlü bir hafıza kart desteği de sunan casus kamera 32 GB ile yeterli alan sunacaktır.

1 hafta kayıt yapan kamera içerisindeki veriler kullanıma ihtiyaç kalmadığında silinerek yeniden kayıt sağlanabilir. Mini casus kamera, 5-3 santimetre boy ve en özellikleri ile cep içerisinde kullanılabilir.

Mini Casus Kamera Avantajları

Mini casus kamera modellerinde bir hafta boyunca kayıt almanızı sağlayan teknolojik cihazlar yer almaktadır. İş yerlerinizi geliştirmek için etkili olması yanında benzer amaçlarla kullanımı da avantajlı olabilir. Mini gizli kameralar boyutları ile beraber pratik açıdan görünmeden bilgi almaya yardım eder. Hız kazandıran sonuçlar için güvenle kullanabilirsiniz.

Casus Kamera Kampanyaları

Casus kameralarda çeşitlere ve teknik özelliklere göre yeni fiyatlar belirlenebilmektedir.  Tekno Gizli Kamera ürün kategorilerini casus kameralarla beraber inceleyebilirsiniz. Küçük ebatlı kameralar yanında büyük ebatlardaki eşya formdaki kameraları da kullanabilirsiniz.

Casus kamera kampanyalarımızı yakından takip etmek ve tanıtımını yaptığımız 1 haftalık kayıt özelliğine sahip bu ürünü incelemek için https://www.teknogizlikamera.com/1-hafta-kayit-yapan-casus-kamera sayfasını ziyaret edebilirsiniz.