Stoneware Sırları Nasıldır?
Gündem 71 Editörü • 10 Kasım 2022 00:00
Stoneware Sırları Nasıldır?

Stoneware sırları farklı renkleri olan parlak bir sırdır. Birçok rengi bulunur. Seramik ürün çeşitlerinin yüzeylerini geçirimsiz bir hale getirmeyi amaçlar. Estetik bir görünüm sağlar. Yüzeyde cam tarzında camsı bir yapı oluşmasını sağlar. Yüksek ısıya ve asit ve bazlara karşı dayanıklı olan bir üründür. Ürünler bu şekilde sırlandığı zaman kullanıma hazır bir hale gelir. Doğrudan uygulamaya geçerek kullanabilirsiniz. Fırça İle rahatlıkla uygulama yapabilirsiniz. Fırça İle uygulama yapmadan önce iyice homojen bir karışım hakime getirmeyi unutmayın.

Stoneware Sırları Özellikleri

Stoneware sırları özellikleri incelendiğinde kullanıma hazır olması ve fırça İle kolay bir şekilde uygulanması oldukça pratiklik sağlar. Uygulamaya başlamadan önce iyice çalkalanarak homojen bir hale getirilmelidir. Gerekirse bir miktar su eklemesi yapılmalıdır. Uygulama yaparken kullanacağınız yüzeye göre iki Ya da üç kat uygulama yapabilirsiniz. Gıda ile temasına uygundur. Tavsiye edilen pişirme sıcaklığı ise bin yüz İle bin iki yüz arasındadır. Gayet kullanışlı ve pratik bir üründür. Özellikle mutfak ürünlerinde gıda İle temasa uygun olduğu İçin sıklıkla kullanılmaktadır

 Tabak kâse fincan bardak gibi birçok ürün yapımında kullanılmaktadır. Sizlerde tüm bu ürünlerde kullanım sağlayabilirsiniz. Böylelikle çok daha güzel parlak ve kullanışlı ürünler hazırlamış olursunuz. Bu ürünleri evinizde kullanabilir Ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu ürünler için gerekli malzemeleri https://www.crafist.com.tr/stoneware-sirlari sitesi üzerinden satın alabilirsiniz.