Sulakyurt Belediyesi Sokağa Çıkma Yasağında Vatandaşların Yanında
Gündem 71 Editörü • 13 Aralık 2020 17:44
Sulakyurt Belediyesi Sokağa Çıkma Yasağında Vatandaşların Yanında
Kırıkkale Haber

Sulakyurt Belediyesi ekipleri tarafından kurulan vefa grubu haftasonu sokağa çıkma yasağında 24 saat vatandaşların tüm ihtiyaçlarına koşuyor.

Sulakyurt için gecesini gündüzüne katan, Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik öncülüğünde yapılan hizmetler ile vatandaşların yanında olan Sulakyurt Belediyesi haftasonu yapılan sokağa çıkma kısıtlamasında da vatandaşların yanında oldu.

VATANDAŞLARIN TÜM İHTİYAÇLARI KARŞILANIYOR

Yeni tip koronavirüs nedeniyle son alınan kararlar doğrultusunda hafta sonu yapılan sokağa çıkma yasağında Sulakyurt Belediyesi’ne bağlı vefa grubu 24 saat Sulakyurt’lu vatandaşlara hizmet veriyor. Vatandaşlar ihtiyaçları için Sulakyurt Belediyesi tarafından belirlenen 0 318 812 70 52 telefonu arayarak ihtiyaçlarını ekiplere bildiriyor. Vefa grubu ekipleri vatandaşların ihtiyaçlarını kapıya kadar getiriyor.

SİZ EVDE KALIN BİZ HİZMETİNİZDE KALALIM

Konu ile ilgili Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, Siz evde kalın biz hizmetinizde kalalım diyerek yaptığı açıklamada; “Değerli Hemşehrilerimiz… Covid-19 virüsüne karşı yeni alınan tedbirlere istinaden Cuma akşam saat 21.00’den Pazartesi saat 05.00’e kadar sokağa çıkma yasağı olmasından dolayı Belediye ekiplerimizce kurulan vefa grubu 24 saat esasına göre siz değerli hemşehrilerimize hizmet vermektedir. Tüm ihtiyaçlarınız için (318)812 70 52 nolu telefondan ulaşabilirsiniz… Lütfen kurallara uyalım…” ifadelerine yer verdi.

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!