Sulakyurt’ta İsmail Bildik’in Seçim Ofisi Açıldı
Gündem 71 Editörü • 27 Ocak 2024 17:19
Sulakyurt’ta İsmail Bildik’in Seçim Ofisi Açıldı

MHP’de belediye başkan adaylarının açıklanmasından sonra aday tanıtım programları ve seçim ofisleri açılışları başladı.

MHP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk’ün de katıldığı programla Sulakyurt Belediye Başkanı ve yeniden aday olan İsmail Bildik’in aday tanıtım programı ve seçim ofisi açılışı gerçekleştirildi.

Sulakyurt halkının yoğun ilgi gösterdiği program Sulakyurt Belediyesi’nden kalabalığın yürüyüşüyle başladı seçim ofisinde konuşmalarla devam etti.

Burada hemşehrilerine hitap eden Milletvekili Öztürk: İsmail Başkan’la Sulakyurt’ta Üç Hilal, 3. dönemini yaşayacak Allah’ın izniyle sizlerin desteğiyle. Hepinizin bildiği üzere Sulakyurt bizlerin Vekilliği İsmail Başkanın da belediye başkanlığı döneminde tarihinde görmediği hizmeti ve eseri gördü. Biz bu eserleri kazandırdığımız için mutluyuz, gururluyuz. ifadelerini kullandı.

Öztürk sözlerine şu şekilde devam etti

“Hizmetlerin devamı, Milliyetçi Hareket’in Üretken Belediyeciliğinin yaşaması için İsmail Başkan’a tekrar desteğinizi istiyoruz. Sulakyurt doğalgaza kavuşsun, yürüyüş yolumuz olsun, ilçemiz güzelleşsin, kaymakamlık binamız yenilensin istiyorsanız oylarınızı Üç Hilal’e vereceksiniz İsmail Başkan’la beraber el ele hizmete devam edeceğiz.” dedi.

sulakyurt-ismail-bildik-secim-ofisi-acildi-4 Sulakyurt'ta İsmail Bildik'in Seçim Ofisi Açıldı
sulakyurt-ismail-bildik-secim-ofisi-acildi-3 Sulakyurt'ta İsmail Bildik'in Seçim Ofisi Açıldı
sulakyurt-ismail-bildik-secim-ofisi-acildi-2 Sulakyurt'ta İsmail Bildik'in Seçim Ofisi Açıldı

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!