Sweatshirt Oversize Modeller
Gündem 71 Editörü • 23 Şubat 2022 21:34
Sweatshirt Oversize Modeller

Her dönemin ve herkesin kurtarıcısı olan ürün olarak sweatshirt oversize modellerini gösterebiliriz. Günümüz modasında renkleri, tarzı ve desenleri ile sweatshirtler oldukça yaygınlaşmaya başlar.

Her bedene uyumlu olması, salaş ve rahat bir görüntü sunması, yumuşak bir dokuya sahip olması nedeni ile tercih edilir.

Kapüşonlu ve yuvarlak yakalı modeller oversize sweatshirt çeşitleri arasında görülür. Kış aylarında daha çok kapüşonlu modeller kullanılırken, yaz aylarında yuvarlak yakalı sweatshirtler kullanılır.

Ayrıca mevsimlere göre iplik türlerinin de farklı olduğunu söylemek yanlış olmaz. Yazın iki iplikten imal edilir, kış aylarında ise üç iplik kumaşlardan imal edilir. Üstelik polar kumaşlardan da oversize sweatshirt modelleri hazırlanır. 

Sweatshirt Oversize Bedenler

Beden konusu her ürün için dikkat edilmeye gerektiren bir noktadır. Ayrıca, sweatshirt oversize modelleri geniş bir görünümde olsa da bedenleri mevcuttur.

XS bedenden XXL bedene kadar her birey için uygun sweatshirt çeşitlerini bulabilirsiniz. 

Küçük beden giyen biri S beden bir oversize sweatshirt satın alırsa bol görünümde bir ürün aldığını bilmelidir. Çünkü vücuda yapışmayan bir formda imal edilir. Kumaş dokusu da yapışmayı engelleyecek türdendir. 

Sweatshirt Oversize Ürün Renkliliği

Renkler giyim ürünlerini gösteren en belirgin faktördür. Renklilik arayanlar, yaz ve kışı canlı renkler ile geçirmek isteyenler için oversize sweatshirt çeşitleri idealdir.

Sweatshirt oversize bir ürün olsa da baskıları, desenleri ve renkleri ile bir bütünlük arz eder. 

Sweatshirt oversize modellerinin renklerinde siyah, sarı, mavi, kırmızı, pembe, yeşil, beyaz, lila ve daha pek çok renk görülür.

Dönemin moda renkleri başta olmak üzere her türlü renk oversize sweatshirt modelleri için kullanılır. Kombin yapacağınız ürünleri düşünerek renk seçimini yapmanız tavsiye edilir.

Çünkü renkler kullanılacak olan alana göre canlılık ya da asillik sunar. 

Kolay ödeme imkânı sunan site, kısa süre içinde ürününüzü hazır ederek adresinize gönderilmek için kargoya verir. Böylece tasarım ürünü olan sweatshirtlerinizi kısa sürede teslim almış olursunuz.

Renkleri, dokusu ve uygun fiyatları ile kaliteli sweatshirt oversize bedendeki ürünleri görmek için https://www.beyyoglu.com/kadin-sweatshirt/ adresini ziyaret edebilirsiniz.