Takipçi Satın Alarak Fenomen Olmak Mümkün Mü?
Gündem 71 Editörü • 1 Ağustos 2023 14:26
Takipçi Satın Alarak Fenomen Olmak Mümkün Mü?
Kırıkkale Haber

Sosyal medya platformları hayatımızda büyük bir yer tutmaktadır. Artık bu platformlar birçok insan için iş kapısı haline de gelmiştir. Tabii ki insanlar da bu noktada bu platformlarda kendisini göstermek ve en azından buradan da ek bir gelir kapısı yaratmak istemektedir. 

Bu düşünce ile yola çıkan kişilerin en çok tercih ettiği platform da Instagram olmaktadır. Fakat Instagram çok fazla kullanıcı tarafından kullanılan bir platform olduğundan her gün milyonlarca gönderi paylaşılmaktadır. 

Instagram türk takipçi satın alabileceğiniz, en iyi sağlayıcıları incelediğimiz, güvenilir türk takipçi satın alma incelemelerindede sıkça adından söz ettiren https://sosyalify.com/instagram-turk-takipci-satin-al hizmetini kullanabilirsiniz.

Bu gönderilerin arasından sıyrılmak, öne çıkmak ve takipçi toplamak da bu noktada çok zorlaşmaktadır. İnsanlar bu durumda farklı hizmetlerden faydalanarak fenomen olup olamayacağını merak etmektedir. 

Takipçi satın alarak fenomen olmak mümkün mü sorusu da bu bağlamda sorulan sorulardan birisi olmaktadır. Bu tür hizmetlerden faydalanarak fenomen olmak ve para kazanmak mümkün mü insanlar merak etmektedir.

Sadece Takipçi Alarak Fenomen Olunur Mu?

Takipçi satın alarak fenomen olmak mümkün mü sorusuna verilebilecek en kısa cevap hayır olmaktadır. 100.000 takipçi bile alsanız düzenli olarak gönderi paylaşımı yapmadan, takipçi sayılarınız ile orantılı olarak beğeni ve yorum almadan fenomen olmanız mümkün değildir. 

Sadece takipçi almanız durumunda bu kendisini belli edecektir. Takipçiler artık farklı demografik özelliklere göre alınabilmektedir. Yine de takipçi alarak fenomen olmanız zordur. Takipçi satın almak fenomen olma yolunda sizlere sadece büyük bir avantaj sağlayacaktır. Bu bağlamda, sosyal medyada hesap takipçi, beğeni sayılarını yükseltmek amacı ile bir çok fenomen müşteriye hizmet sağlayan https://sosyalify.com tercih edilebilir, güvenilir sağlayıcılardan biridir.

Özellikle de ilk başta sayfanızı öne çıkarmak için iyi bir yol olacaktır. Gerisinde ise iş size düşmektedir. Mutlaka aldığınız takipçileri gönderiler ile desteklemeniz gerekmektedir. Takipçi satın almanız bu gönderilerinizin öne çıkmasını sağlayacaktır. Sizler de güzel gönderiler paylaşır ve insanların dikkatini çekmeyi başarırsanız bu durumda fenomen olmanızın yolu açılacaktır. 

Instagram’da sosyal medya pazarlaması faaliyetleri yürütenler bu noktada yaptığı en büyük hata sadece takipçi almak olmaktadır. Sadece takipçi alarak fenomen olmanız yukarıda da belirtiğimiz gibi mümkün değildir. 

XVOIMDVYmmKBm1xuxfhcEYvzkjSSTcTBg6fHdLje5_gdn33mXu8d7dhx0CiYrloPkEMW302dqaQ7JFMeFXJqxrT9UR3xLeUg2L2BoKMs1MIP5dPmIOrA1Hf9Vix9p34miiuXwxWcXw1y Takipçi Satın Alarak Fenomen Olmak Mümkün Mü?

Bu yöntem ile maalesef iyi bir sosyal medya pazarlaması yürütmeniz de mümkün değildir. Yine aynı örneğimizden gidecek olursak 100 bin takipçisi olan bir sayfanın ortalama olarak gönderilerinin 5 ila 10 bin arasında beğeni ve 500 ila 1000 civarında da yorum alması gerekmektedir. 

Eğer bu orantılar birbirini tutmuyorsa hem takipçi aldığınız belli olacak hem de sadece takipçi sayınız hiç bir işe yaramayacaktır. Orantısız olarak takipçi almanız belirli bir süreden sonra Instagram algoritmasını da olumsuz etkileyecektir. 

Belirli bir seviyeye kadar takipçi almak sizleri yükseltecek olsa da bu sayıyı çok kaçırmanız bu sefer algoritmayı olumsuz etkileyecek, takipçi aldığınızı belli edecek ve geri düşmenize neden olacaktır. Özellikle hiç gönderisi olmayan bir sayfaya takipçi alıyorsanız tek seferde 20 bin takipçiden fazla almanız önerilmemektedir. Sayfanızda gönderi paylaşımı yaptıkça parça parça takipçi almanız gerekmektedir.

Fenomen Olmak İçin Ne Tür Bir Yol İzlenmeli?

Fenomen olmak için tabii ki en büyük gereklerden birisi takipçi sayısıdır. Fakat Takipçi satın alarak fenomen olmak mümkün mü sorusunun yukarıda da belirtiğimiz gibi cevabı hayır olmaktadır. Bu noktada mutlaka farklı hizmetler ile de Instagram sayfanızı desteklemeniz gerekmektedir. Kullanabileceğiniz bu hizmetler;

  • Yorum hizmeti bu noktada en faydalı hizmetlerden birisidir. Her 10 bin aboneniz için yaklaşık olarak 100 yorum almanız büyük bir katkı sağlayacaktır.
  • Beğeni hizmeti yine önemli hizmetlerden birisidir. Her 10 bin abone için ortalama olarak 300 ila 1000 arasında beğeni almanız gerekmektedir. Bu sayede Instagram algoritması da insanlar da takipçi aldığınızı anlamayacaktır.
  • Hikaye izlenmesi almanız da önemlidir. Her ne kadar hikayelerinizin kaç izlendiğini diğer takipçileriniz görmese de Instagram algoritmasını görmektedir. Bu da algoritmanın takipçi aldığınızı düşünmesini engellemekte ve sizi daha çok öne çıkarmasını sağlamaktadır.
  • Hikaye görüntülemesi almanız bu noktada yine faydalı olan hizmetlerden birisidir. 10 bin abone için ortalama olarak gönderi başında 1000 görüntüleme almanız gerekmektedir.

Bunları yapmanız hem diğer kullanıcıların hem de Instagram algoritmasının takipçi aldığınızı engellemektedir. Bu sayede sayfanız çok daha hızlı bir şekilde büyümekte ve sizi de fenomenliğe ulaştırmaktadır. Bu noktada bu tür hizmetlerden faydalanırken asıl amacınız fenomen olmak ise mutlaka doğru bir plan yapmalı ve hizmetleri de bu doğrultuda almalısınız. Profiliniz ve fenomen olma amacınıza uygun olarak Instagram takipçi satın al desteğini kullanarak hesabınızı hızlıca büyütmeniz kullanmanız gereken bir yöntemdir.

Instagram Fenomeni Olma Paketleri

Eğer bu hizmetleri ayrı ayrı almakla uğraşmak istemezseniz bu durumda Instagram fenomen paketlerinden de faydalanabilirsiniz. 

Bu paketler orantılı olarak hazırlanmakta ve yukarıda belirtiğimiz tüm hizmetleri içermektedir. Sizleri tek tek uğraşmaktan kurtarmaktadır. Fenomen olmak istediğinizde ihtiyacınız olacak tüm hizmetleri orantılı bir şekilde sizlere sunmaktadır. 

Özellikle de yeterince vaktiniz yoksa ve hızlı bir şekilde fenomenliğe ulaşmak istiyorsanız Instagram fenomen paketleri gibi karışık paketleri de tercih etmeniz mümkündür. Üstelik bu paketler tek tek hizmet almaya göre daha ucuza da gelmektedir. Bu da hem zaman olarak hem de para olarak sizlere katkı sağlamaktadır.