Tarzıyla Kalıpların Dışına Çıkmak İsteyen Kadınlar Özel: Luokk
Gündem 71 Editörü • 11 Mayıs 2022 01:17
Tarzıyla Kalıpların Dışına Çıkmak İsteyen Kadınlar Özel: Luokk

Tarzıyla kalıpların dışında çıkmak isteyen kadınlar özel tasarımlarıyla fark yaratan Luokk, özel koleksiyonlara sahip. Büyük beden; elbise, tişört, pantolon, tulum, gömlek gibi ürün çeşitliliğine sahip olan Luokk, özgürce tarzını ifade etmek isteyen kadınlara hitap ediyor. Luokk’un özel koleksiyonlarıyla tarzınızı en güçlü parçalarla, özgürce yansıtabilirsiniz.

Luokk’un büyük beden elbise koleksiyonu içerisinde birçok fark yaratan tasarım yer alıyor. Cep detaylarının ön plana çıkarıldığı klasik tasarımların gündelik yaşamda etkileyici kombinler geliştirmek için kullanılması mümkün. Özel davetlerde ve organizasyonlarda ışıltıyla parlamak isteyen kadınlar için de Luokk’un özel koleksiyonu içerisinde özel parçalar bulunuyor.

Doğa Dostu Tasarımlar: Organik Kumaş

Doğa dostu tasarımları kadınların beğenisine sunulan Luokk, organik kumaş ayrıcalıklarını moda anlayışının merkezine yerleştiriyor. Organik kumaştan üretilen doğa dostum giyim ürünleri arasında hemen her parçadan modeller bulunuyor. Tamamen doğa dostu kumaştan imal edilmiş; tişört, tulum ya da elbiselerle her ortamda doğal tarzınızı en efektif şekilde ifade etmeniz mümkün.

Doğa dostu tasarım ve kumaşlardan oluşan parçalar, konfor dolu bir kullanım da vadediyor. Doğa dostu kumaşın benzersiz konforunu şıklıkla sunan elbiseler, özel organizasyonlar da dikkat çeken kombinler geliştirebilmek mümkün. Özellikle minimal aksesuarlar kullanılarak kombinlenen desenli doğa dostu elbise modelleri, büyük beden tayt modelleri ile ışıltıyla parlayacak bir tarza sahip olunmasını sağlayacaktır.

Tarzını Özgürce Yansıtmak İsteyenler İçin

Tarzını özgürce yansıtmak isteyenler için Luokk’da birçok farklı ürün bulunuyor. Baskılı veya basic tişört modelleri ile gündelik yaşamda özgürce giyinmenin farkını hissederek var olmak mümkün. İş yaşantısında konforla şıklığı bütünleştirmek isteyenler içinse büyük beden tulumların rahatlığı tercih edilebilir. Önden bağcıklı kruvaze detaylı elbise modelleri, farklı renk alternatifleriyle sunuluyor. Tarzını yansıtmak isteyen kadınlar için ara renk tonları son derece ideal bir tercih olacaktır.

İkili takımlarla da özel davetlerde ya da iş yaşamında fark yaratan bir tarza sahip olmak mümkün. Özel olarak kombinlenen ikili takımlar, bütünlüklü bir görünüm elde etme olanağı vadediyor. İkili takımlarla; konfora, estetiğe ve şıklığa aynı anda ulaşmak mümkün. Birbirinden özel ve ayrıcalıklı büyük beden ürünler, Luokk’un  özel koleksiyonlarında!