Tekin; Kırıkkale Üretken Belediyecilikle Tanışacak
Gündem 71 Editörü • 17 Şubat 2024 18:31
Tekin; Kırıkkale Üretken Belediyecilikle Tanışacak

Önceki dönem Ülkü Ocakları Başkanı Tuner Alp Tekin, MHP Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy’u ziyaret etti.

ULUSOY’U ZİYARET ETTİ

Önceki dönem Ülkü Ocakları Kırıkkale Başkanı Tuner Alp Tekin, MHP Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy’u ziyaret ederek seçim çalışmaları hakkında istişarelerde bulundu. Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy’la görüşen Alptekin, seçim sürecinde sahada olduklarını belirtti. Kırıkkale’yi MHP’nin üretken belediyecilik anlayışı ile kavuşturacaklarını belirten eski Ülkü Ocakları Başkanı Tuner Alp Tekin, 1 Nisan’da Kırıkkale Belediyesi burçlarına 3 Hilal’i dikeceklerini ifade etti. Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy, Tekin’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, oluşan birlik ve beraberlikle seçimden zaferle çıkacaklarını söyledi.

ÜÇ HİLALİ BURÇLARA DİKECEĞİZ

Açıklamalarda bulunan eski Ülkü Ocakları Başkanı Tuner Alp Tekin “Kırıkkale’ye Milliyetçi Hareket Partisinin üretken belediyeciliği gerek. Başkan adayımız abimiz Harun Ulusoy, mükemmel bir çalışma yürütüyor. Kırıkkale’mizin ihtiyaçlarına göre projeler üretiyor. Milliyetçi Hareket Partisinin ve Ülkü Ocaklarının bütün fertleri kendisini milliyetçi ve ülkücü seçen her bir abimiz kardeşimiz sahada aktif çalışıyor. Bu birlik ve beraberlikle Kırıkkale’ye hizmet yolunda 31 Mart’ta büyük bir zafer kazanacağız ve 1 Nisan’da şanlı üç hilalimizi Kırıkkale Belediyesi burçlarına dikeceğiz.” Dedi.

KARUNLAR DEĞİL HARUNLAR YÖNETECEK

Açıklamalarının devamında tekin “Kırıkkale bu zamana kadar gerçek anlamda hizmeti sadece MHP’li belediyelerden aldı. Bugün en çok tartıştığımız konu alt yapı. Alt yapıyı en son 1989 yılında MHP ile seçimi kazanan Hayati Karayol yapmış. Sosyal belediyecilik anlamında Kırıkkale en çok 1999-2004 yıllarında MHP’li belediyeden hizmet almış. Bugün de Kırıkkale’nin bütün sorunlarını ortadan kaldıracak olan MHP’li belediyelerdir. Ankara’da demlenip, Kırıkkale’de milliyetçi kesilenler nüfus ortalamasına göre en çok şehit veren Kırıkkale’ye kara lekeden başka bir şey veremez. Kırıkkale halkı neyin ne olduğunu bilmekte ve görmektedir. Karun’ların değil Harun’ların yöneteceği bir Kırıkkale bu şehrin insanına hizmet edebilir.” İfadelerini kullandı.

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!