Teknikerler Derneği Şube Başkanı Mesut Yıldırım Güven Tazeledi
Gündem 71 Editörü • 6 Ekim 2019 13:07
Teknikerler Derneği Şube Başkanı Mesut Yıldırım Güven Tazeledi

Teknikerler Derneği’nde yapılan olağan genel kurul sonrasında tek aday olarak yeniden başkan olan Mesut Yıldırım güven tazeledi.

Teknikerler Derneği Olağan Genel Kurulu MKE Destek Tesisleri Eğitim Salonunda gerçekleşti. Genel kurula tek aday olarak katılan mevcut başkan Mesut Yıldırım yeniden başkanlığa seçilerek güven tazeledi.

Seçimin ardından teşekkür konuşması yapan başkan Yıldırım; “Bizlere 3 yıl daha yetki veren haziruna sonsuz teşekkürlerini ileten Yıldırım bizim ve bizden önce ki yöneticilerin kurmayı arzu ettiği konfederasyon çalışmalarında sona gelindiğini söyledi. Yeni görev dönemin de öncelikli hedefinin teknikerlik mesleğini ayakta tutmak olduğundan bahseden Yıldırım üyelerin mesleki, idari hak ve onurlarının korunması. Unvan görev yetki ve sorumlulukların her alanda gelişmesi, lisans tamamlama hakkının sağlanması, Teknikerler arasında her türlü mesleki ve sosyal dayanışmanın kurulması olduğunu söyleyen Yıldırım; İkna edilmişlerle değil inanmışlarla çıktığımız bu yolda bizlere destek veren tüm meslektaşlarıma tekrardan teşekkür ediyor hepinizi saygı ile selamlıyorum.” dedi.

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!