Teşkilat Dizisi Yapımcı Firmasından Kırıkkale İle İlgili Açıklama Geldi
Gündem 71 Editörü • 5 Nisan 2021 16:55
Teşkilat Dizisi Yapımcı Firmasından Kırıkkale İle İlgili Açıklama Geldi

TRT’nin yeni dizisi Teşkilat’ın dün yayınlanan bölümünde bir teröriste hazırlanan sahte pasaportta doğum yeri olarak Kırıkkale gösterilmesi sonrası yapımcı firma açıklama yaparak, Kırıkkalelilerden özür diledi.

Hatırlanacağı üzere TRT’nin yeni dizisi Teşkilat’ın dün yayınlanan bölümünde bir teröriste hazırlanan sahte pasaportta doğum yeri olarak Kırıkkale gösterilmesi sonrası Kırıkkaleliler sosyal medyada büyük tepki göstermişti. Halkın tepkisi sonrası siyasilerin devreye girmesi ile yapımcı şirket Tims&B Productions açıklama yaptı.

TÜM KIRIKKALELİLERDEN ÖZÜR DİLERİZ

Konu ile ilgili Teşkilat dizisi yapımcı şirketi açıklamasında; “Sevgili Kırıkkaleliler, TRT1’de yayınlanan ve çok büyük ilgi gören teşkilat dizimizin bu hafta ki bölümünde yer alan tepkilerinizin birçoğunu okuduk. Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki; geçen diyaloglardan da anlaşılacağı üzere bahsi geçen pasaport sahtedir ve teröristler Kırıkkaleli olmadıkları gibi Türk’de değillerdir. Peki sahte pasaportta ki doğum yeri neden Kırıkkale diyebilirsiniz. Bu da tamamen teröristlerin şüphe çekmemek adına yaptıkları bir hamledir. Böyle güzel bir şehre mensup insanları istemeden de olsa da kırdığımız için üzgünüz. Tüm Kırıkkalelilerden özür dileriz.” ifadelerine yer verdi.

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!